1. Pagrindinis Brother
  2. Apie Brother
  3. Aplinka ir tvarumas
  4. Tvarumas ir įmonės socialinė atsakomybė

Mūsų įsipareigojimas JT tvaraus vystymosi tikslams 

 

Kas yra tvaraus vystymosi tikslai

2015 m. visos 193 Jungtinių Tautų valstybės narės patvirtino 17 tvaraus vystymosi tikslų, kuriais buvo siekiama, kad pasaulis būtų „labiau klestintis, įtraukesnis, tvaresnis ir atsparesnis“. Šie tikslai sutelkti į daugybę skirtingų sričių – nuo skurdo iki žiedinės ekonomikos.

"Brother" sutelkia dėmesį į 9 iš šių tikslų, kurie yra svarbiausi mūsų verslui, užtikrindami, kad prisidedame prie tvaresnės visuomenės.

Peržiūrėkite mūsų vaizdo įrašą ir sužinokite, kaip "Brother" pasieks šiuos tvaraus vystymosi tikslus.

Reikia perdirbti Brother produktą?

A globe with a recycling icon in the middle and a city landscape round it on a green background

Brother ir žiedinė ekonomika

Naudodami Brother produktus, galite padėti apsaugoti mūsų planetą. Taip yra todėl, kad „Brother“ siekia žiedinės ekonomikos, kurioje mes prižiūrime, remontuojame ir galiausiai perdirbame savo gaminius, o ne tik juos keičiame.  Vykdydama žiedinę ekonomiką „Brother“ siekia sukurti patvaresnius, ilgalaikius gaminius, kurie galėtų padėti jums tvarumo kelyje. Nuo tonerio perdirbimo iki įrenginių remonto – daug dirbame, kad sumažintume poveikį aplinkai.  

 

Sužinokite apie žiedinę ekonomiką

A beach with a green forest in the distance with clouds above

Aplinkosaugos tinklaraščiai

Jei jums reikia patarimo, kaip tapti tvaresniu, arba norite neatsilikti nuo mūsų „Brother“ veiklos, šiandien apsilankykite mūsų aplinkosaugos tinklaraščių puslapyje.

Visi aplinkosaugos tinklaraščiai
Green transparent globe on green grass

Pasaulinė įmonės socialinė atsakomybė

Kaip ir Europoje, mes siekiame užtikrinti, kad „Brother“ būtų tvari organizacija visame pasaulyje, įskaitant mūsų tiekimo grandinę. Vykdydama šią iniciatyvą "Brother" įsipareigojo laikytis JT Pasaulinio susitarimo ir buvo nepriklausomai įvertinta "EcoVadis".

Susipažinkite su įmonės socialine atsakomybe