learning to count education specialist partners

Brother šalia Jūsų

Naudodami Brother kvalifikuotai išvystytus sprendimus, pritaikytus švietimo sektoriui, leiskite savo darbuotojams spausdinti ir nuskaityti iš bet kurios vietos, bendradarbiauti internetu ir pasiekti dokumentus debesijoje.

Kaip Brother sprendimai švietimui gali padėti Jūsų verslui

Brother iPrint&Scan programėlė yra nemokama, ji leidžia paprastai spausdinti iš ir nuskaityti į Apple ir Android įrenginius. Ji automatiškai suras suderinamus Brother įrenginius Jūsų belaidžiame interneto tinkle - galėsite iš savo mobiliojo įrenginio paprastai siųsti dokumentus spausdinimui ir įkelti nuskaitytus dokumentus į debesiją.

Taip. Yra keli būdai. Secure Function Lock leidžia Jums kontroliuoti, kas gali spausdinti, siųsti faksą, nuskaityti ir kopijuoti, ir kas šių veiksmų atlikti negali, unikalių PIN kodų ir NFC leidimo kortelių dėka. PrintSmart Secure Pro programinė įranga leidžia Jums visiškai kontroliuoti, ką žmonės gali spausdinti, kopijuoti, nuskaityti arba siųsti faksu.

Taip, naudojant PrintSmart Secure Pro Mail2Print funkciją. Brother saugumo technologija leidžia dokumentus siųsti į spausdintuvą kaip priedus, gaunant PIN kodą el. paštu. Spausdintuvas pradės spausdinti tik įvedus PIN kodą. 

Dokumentą atspausdinus, ne visada įmanoma sužinoti, kas jį atsiuntė. Naudojant Brother ID spausdinimo antspaudą, puslapio viršuje ar apačioje atsiras kelios esminės detalės, tokios kaip vartotojo vardas, data, laikas arba asmeninė žinutė.