1. Pagrindinis Brother
  2. Brother sprendimai verslui
  3. Sprendimai vidutinio dydžio verslui

Sprendimai Jūsų vidutinio dydžio verslui

Susisiekite su mumis ir sužinokite, kaip mūsų sprendimai gali padėti Jūsų verslui

Sužinokite, kaip mes galime padėti Jūsų verslui dirbti našiau

Taip, naudojant PrintSmart Secure Pro Mail2Print funkciją. Brother saugumo technologija leidžia dokumentus siųsti į spausdintuvą kaip priedus, gaunant PIN kodą el. paštu. Spausdintuvas pradės spausdinti tik įvedus PIN kodą.
Idealus būdas valdyti priėjimą, atpažinimą ir naudojimą yra saugus PIN kodas arba ID skaitytuvas. Naudojant kartu su mūsų PrintSmart Secure Pro programine įranga ir mūsų Secure Function Lock funkcija, darbuotojams gali būtų išduota kortelė arba į jau turimas įėjimo korteles galite įmontuoti NFC mikroschemą.
Ne. Brother universali tvarkyklė leis Jums pasirūpinti visais savo įrenginiais vienu paprastu įdiegimu. Be to, galite naudoti Microsoft® Installer (MSI), kuris automatizuos visą procesą sukurdamas dokumentą, kuris į kompiuterį perkels visą reikalingą Brother programinę įrangąį.
Taip. Yra keli būdai. Secure Function Lock leidžia Jums kontroliuoti, kas gali spausdinti, siųsti faksą, nuskaityti ir kopijuoti, ir kas šių veiksmų atlikti negali, unikalių PIN kodų ir NFC leidimo kortelių dėka. PrintSmart Secure Pro programinė įranga leidžia Jums visiškai kontroliuoti, ką žmonės gali spausdinti, kopijuoti, nuskaityti arba siųsti faksu. Kai kuriuose Brother įrenginiuose atpažinimo valdymui galite naudoti Active Directory arba LDAP. Be to, naudodami Brother PrintSmart Secure Pro programinę įrangą, taip pat kontroliuosite spausdinimą ir nuskaitymą.

 
Ne. Naudodami Brother PrintSmart Secure Pro pirmenybinę spausdinimo galimybę, nesate susieti su tam tikru įrenginiu - galite spausdinti iš Jums patogiausios vietos. Kiekvienas dokumentas yra saugomas tinkle, kol PIN kodu ar NFC ID kortele jį pasiimsite iš spausdintuvo - nesvarbu, kurioje vietoje jis yra.

Brother šalia Jūsų

Suprasdami Jūsų poreikius,siūlome didelį asortimentą kvalifikuotai išvystytų sprendimų. Pasirinkite Jūsų vidutinio dydžio verslui labiausiai tinkantį darbo būdą. Brother siūlo:  
  • Pramonės standartus
  • Didelį sprendimų pasirinkimą
  • Apdovanotas technologijas