1. Pagrindinis Brother
  2. Brother sprendimai verslui
  3. Sprendimai mikroįmonėms

Sprendimai Jūsų mikroįmonėms

Susisiekite su mumis ir sužinokite, kaip Brother sprendimai gali padėti Jūsų verslui

Sužinokite, kaip mes galime padėti Jūsų verslui dirbti našiau

Geriausias būdas spausdinti iš iOS yra naudojant Apple AirPrint diskasukį. Būdamas operacinės sistemos dalimi, jis yra nemokamas ir Jums nereikės įdiegti jokios naujos programos.

 

Taip. Brother iPrint&Scan yra nemokama mobilioji programėlė suderinama su Apple iOS, Android and Windows Mobile įrenginiais. Galite ją naudoti dokumentų nuskaitymui į savo mobilųjų įrenginį, taip pat dokumentų spausdinimui.

Padalinti el. laiškai automatiškai išspręs šią problemą padalindami Jūsų dokumentus į dalis ir išsiųsdami juos keliais el. laiškais.

Taip. Web Connect leidžia prijungti Brother skaitytuvą arba Viskas viename įrenginį tiesiai prie mėgstamos trečios šalies debesijos paslaugos. Dokumentai gali būti įkeliami iškart, nenaudojant kompiuterio, taip pat spausdintuvo valdymo skydeliu galite peržvelgti dokumentus ir juos atspausdinti.

Taip. Tiesioginis PDF/XPS spausdinimas reiškia, kad galite spausdinti PDF ir XPS formato dokumentus tiesiai iš spausdintuvo, nenaudojant jokios kompiuterinės programinės įrangos.

Brother šalia Jūsų

Mes suprantame Jūsų mikroįmonės poreikius. Mūsų kvalifikuotai išvystyti sprendimai siūlo kompaktiškus spausdinimo ir nuskaitymo sprendimus sukurtus namų biurams ir mikroįmonėms. Brother siūlo:

  • Ekspertų patarimus ir paramą
  • Paprastą įdiegimą
  • Išlaidas mažinančius sprendimus