Padėsime rasti Jums tinkamą sprendimą

Idealus būdas valdyti priėjimą, atpažinimą ir naudojimą yra saugus PIN kodas arba ID skaitytuvas. Naudojant kartu su mūsų PrintSmart Secure Pro programine įranga ir mūsų Secure Function Lock funkcija, darbuotojams gali būtų išduota kortelė arba į jau turimas įėjimo korteles galite įmontuoti trečio šalies NFC mikroschemą, kurias naudojant kartu su Brother įrenginiais turinčiais NFC kortelių skaitytuvą, nereiks įvesti PIN kodo.

Taip. Yra keli būdai. Secure Function Lock leidžia Jums kontroliuoti, kas gali spausdinti, siųsti faksą, nuskaityti ir kopijuoti, ir kas šių veiksmų atlikti negali, unikalių PIN kodų ir NFC leidimo kortelių dėka. PrintSmart Secure Pro programinė įranga leidžia Jums visiškai kontroliuoti, ką žmonės gali spausdinti, kopijuoti, nuskaityti arba siųsti faksu.


 
Jei Jūsų įrenginia nėra sujungti į tinklą, negalite naudoti stebėjimo sistemos, t.y. BRAdmin Professional. Jums reiktų rinktis BRPrint Auditor. Informaciją gausite ne stebėdami spausdintuvo darbą - programinė įranga leis Jums gauti informaciją iš bet kurio USB ar paraleliniu kabeliu prijungto kompiuterio. Paprasčiausiai įdiekite BRPrint Auditor į vartotojo kompiuterį ir jis perduos visus spausdintuvo naudojimo duomenis atgal į BRAdmin Professional programinę įrangą, kaip tai padarytų tinklo kompiuteris.
Ne. Driver Deployment Wizard sukurs vykdomąją rinkmeną, kurią paleidus kitame kompiuteryje, jame automatiškai įdiegs tvarkyklę. Taip pat Brother universali tvarkyklė leis Jums pasirūpinti visais savo įrenginiais vienu paprastu įdiegimu. Be to, galite naudoti Microsoft® Installer (MSI), kuris automatizuos visą procesą sukurdamas dokumentą, kuris kompiuterį perkels visą reikalingą Brother programinę įrangą.

Jei turite spausdintuvus skirtingose vietose, ne visada patogu juos tikrinti rankiniu būdu. Galite užprogramuoti savo spausdintuvą siųsti ataskaitas į Jūsų el. paštą. Įrenginys atsiųs išsamią analizę - nuo atspausdintų dokumentų kiekio iki kasetėje likusio dažų lygio - tiesiai į Jūsų el. paštą. 

Taip, naudodami Brother Solutions Interface. BSI yra atvira sąsajos platforma, leidžianti kurti savo pačių sprendimus Brother įrenginiams. Tokio būdu galima kontroliuoti, kokios funkcijos atsiranda valdymo skydelyje ir kaip jos veikia.

Brother šalia Jūsų

Siūlydami įvairias spausdinimo valdymo paslaugas, rasime tinkamiausią sprendimą besikeičiantiems Jūsų verslo poreikiams. Brother siūlo: 
 
  • Paprastą įdiegimą
  • Stebėjimą ir kontrolę
  • Patikimą tarptautinį prekinį ženklą