Brother šalia Jūsų

Dirbkite bet kur ir bet kada padidindami savo efektyvumą, naudodami Brother kvalifikuotai išvystytus spausdinimo ir nuskaitymo sprendimus, padedančius prekybos sektoriaus įmonėms taupyti pinigus ir laiką.

Užduokite klausimą...

Brother iPrint&Scan nemokama programėlė leis Jums spausdinti iš ir nuskaityti į Jūsų įrenginius iš Apple ir Android prietaisų. Ji automatiškai suras suderinamus Brother įrenginius Jūsų belaidžiame interneto tinkle, todėl galėsite iš savo mobiliojo įrenginio be vargo siųsti dokumentus spausdinimui ir įkelti nuskaitytus dokumentus į debesiją. Be to, jei darbuotojai keliauja iš vienos pardavimo vietos į kitą Brother PrintSmart Mobile Zone programinė įranga gali būti naudojama dokumentų siuntimui į spausdintuvus ir jų spausdinimui įrenginio valdymo skydelyje įvedus PIN kodą.

Taip, naudodami Brother Solutions Interface. BSI yra atvira sąsajos platforma, leidžianti kurti savo pačių sprendimus Brother įrenginiams. Tokio būdu galima kontroliuoti, kokios funkcijos atsiranda valdymo skydelyje ir kaip jos veikia.

Naudojant saugaus spausdinimo funkciją, paprastai dokumentai, kurie turi būti atspausdinti, gali likti įrenginyje tol, kol jis išjungiamas, o tai sukelia riziką konfidencialiems dokumentams. Naudodami Timed Erasing galite užprogramuoti savo spausdintuvą, kad jis dokumentus ištrintų praėjus nustatytam laiko tarpui - nuo kelių valandų iki dienų. 

Taip. BRAdmin Professional programinė įranga leis Jums stebėti vieną ar daugiau įrenginių iš Jūsų Windows kompiuterio. Daugelis Brother tinklo įrenginių gali būti valdomi interneto naršyklės pagalba, o tai suteikia lankstumo. Be to, Brother Status Monitor yra konfigūruojamas įrankis leidžiantis sekti Jūsų spausdintuvų darbą 24/7 aktyvios ikonos pagalba Jūsų kompiuterio ekrano apačioje. 

Mūsų Secure Print leidžia Jums siųsti dokumentus į kompiuterį, tačiau atideda jų spausdinimą, kol įvesite saugų PIN kodą. Tiesiog spausdindami dokumentą įveskite PIN kodą ir pašalinkite jį iš spausdinimo eilės naudodami valdymo skydelį, kai būsite tikri, kad Jūsų dokumentų niekas nepamatys. Be to, mūsų PrintSmart Secure Pro programinė įranga spausdins tik tada, kai spausdindami savo dokumentus įvesite PIN kodą arba naudosite NFC ID kortelę.