Brother TD-4T desktop label printer printing shipping label in studio

Kodėl verta rinktis Brother „Auto ID“ spausdinimo sprendimą?

Brother etikečių ir kvitų spausdintuvai lengvai integruojami su programine įranga, kad būtų galima pasiūlyti tinkamus sprendimus.

Nuo suderinamų spausdintuvo komandų kalbų, įskaitant ZPL2, iki mobiliųjų įrenginių valdymo sistemų – mūsų techninė pagalba prieš pardavimą ir po pardavimo yra čia, kad padėtų sukurti sprendimus įvairioms sritims.

Atsisiųskite mūsų „Auto ID“ brošiūrą

Reikia pagalbos ar patarimo dėl "Auto ID" pritaikymo jūsų versle?

Spausdinimo sprendimai visiems verslo poreikiams

Pasitiki įmonės visoje Europoje

McDonald's Ispanija

„Brother spausdintuvų integracija į pasaulinius sprendimus, skirtus operacijų skaitmenizacijai, buvo geriauias sprendimas.“

Skaityti visą istoriją

Herz

„Šio mobiliojo sprendimo dėka mūsų techninės priežiūros specialistai dabar lengvai spausdina savo ataskaitas, sąskaitas faktūras ir bandymų žurnalus pačiuose objektuose."

Skaityti visą istoriją

Mūsų programinės įrangos partneriai

Glaudžiai bendradarbiaujame su vietiniais ir tarptautiniais programinės įrangos pardavėjais įvairiose etikečių spausdinimo programose, kad sukurtume pritaikytus spausdinimo sprendimus, atitinkančius specifinius mūsų klientų poreikius. Bendradarbiaujant su šiais ISV (nepriklausomais programinės įrangos tiekėjais) mūsų įrenginiai dirba dar geriau, kad atitiktų jūsų poreikius.  

Norite pardavinėti Brother produktus ir paslaugas?