Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').
 1. Pagrindinis Brother
 2. Etikečių ir čekių spausdintuvai
 3. Etikečių spausdintuvai įrangos valdymui

Etikečių spausdintuvai skirti ženklinimui, inventoriaus ir įrangos valdymui

Spausdinkite savo poreikiams pritaikytas etiketes bet kur - ar tai būtų prie Jūsų darbo stalo, ar ženklinimo metu. Brother P-touch etikečių spausdintuvais pagaminsite patvarias etiketes visiems Jūsų įrangos valdymo poreikiams.

Šešios pagrindinės individualiems poreikiams pritaikytų etikečių spausdinimo priežastys

Išvenkite įrangos naudojimosi klaidų

Patvaria Brother P-touch etikete pateikite aiškias naudojimosi instrukcijas vartotojams, kaip reguliuoti oro kondicionierių, naudotis susirinkimo kambarių projektoriais arba vaizdo/garso įranga, valdymo plokštėmis ir kitais įrenginiais.

Užtikrinkite vidaus taisyklių laikymąsi

Individualiems poreikiams pritaikytomis etiketėmis pateikite instrukcijas, kaip laikytis vidinių Jūsų verslo taisyklių.

Užtikrinkite sveikatos ir saugos standartų laikymąsi

Įspėjamieji ir saugos ženklai yra reikalingi rizikos zonose, pavyzdžiui, informuojant personalą ir lankytojus apie karštą vandenį, paslydimo pavojų, tinkamą pavojingos įrangos naudojimą ir kitus pavojus. Lengvai įskaitomų individualiems poreikiams pritaikytų ženklų kūrimas su Brother P-touch laminuotomis etiketėmis užtikrina, kad pavojus bus sumažintas, o personalas bei lankytojai žinos su sveikata ir saugumu susijusią informaciją.

Įrangos testavimui, akreditavimui arba dokumentavimui

 Įrangą pažymėję inventoriaus etiketėmis, pagamintomis Jūsų įmonėje iškart atsiradus poreikiui, klaidos testuojant ne tą įrangą gali būti sumažintos. PAT testavimą ("portable appliance testing") galima supaprastinti atspausdinus ir priklijavus PAT testo etiketes pagamintas Brother P-touch etikečių spausdintuvu.

Užtikrinkite draudimo kompensacijų galiojimą

 Daugelyje draudimo polisų yra griežtos taisyklės, nurodančios, kad siekiant sumažinti sužeidimų arba nuosavybės sugadinimo pavojų, rizikos zonose turėtų būti pateikiami aiškūs elgesio nurodymai. Kurkite individualiai pritaikytas etiketes ten, kur reikia, naudodamiesi Brother P-touch etikečių spausdintuvu.

Išvenkite nesusipratimų evakuacijos metu

Užtikrinkite efektyvią evakuaciją iš statinių ir tinkamų strategijų laikymąsi aiškiai pažymėdami evakuacijos kelius, išėjimus ir įrangą. Atnaujinkite evakuacijos nurodymus patvariomis, lengvai įskaitomomis etiketėmis nurodančiomis susirinkimo vietas, telefono numerius nelaimės atveju ir pan.

Peržvelkite rekomenduojamus etikečių spausdintuvus ir daugiau sužinokite apie mūsų patvariąsias etiketes

Kodėl ženklinimas yra toks svarbus?

Biuras

Norint efektyviai dirbti yra labai svarbu turėti svarbiausią informaciją po ranka. Aiškiai paženklinę savo biuro daiktus būsite tikri, kad greitai rasite svarbiausią informaciją ir kitus objektus. Galite paženklinti:

 • Dokumentus ir aplankus
 • IT įrangą ir kitą turtą
 • Biuro reikmenis
 • Saugojimo dėžes

SSE (Sveikata, saugumas ir aplinka) 

Užtikrinkite tinkamą saugumo įrangos įdiegimą, naudojimą, testavimą ir registravimą kurdami individualiems poreikiams pritaikytas etiketes. Ryškiomis, spalvotomis etiketėmis galima aiškiai identifikuoti pavojus. Brother etikečių panaudojimo būdai:

 • Informaciniams ženklams
 • Izoliacinių elektros vamzdžių ir sistemų ženklinimui
 • Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų ženklinimui
 • Generatorių ir variklių ženklinimui

Saugumas

Jūsų turto ir darbuotojų saugumas yra ypatingai svarbus Jūsų verslo sėkmei. Patvarios Brother etiketės puikiai tinka:

 • Video stebėjimo ir kontrolės įrangos ženklinimui
 • Nuosavybės ženklinimui
 • Kabelių ir jų sistemų ženklinimui
 • Įėjimo leidimams

 

Gaisro saugos ženklai

Gaisro saugos reglamentai yra griežti, todėl Brother P-touch etiketėmis užtikrinsite įstatymus atitinkantį ženklinimą. Jos naudojamos:

 • Gaisro įrangos ženklinimui
 • Automatinių gesinimo sistemų žymėjimui
 • Saugumo ženklams
 • Avarinių signalų sistemų ženklinimui

Brother etikečių spausdintuvai ir etiketės specialistams

Sukurta darbui kartu

Brother PT-P900W spausdintuvu galima spausdinti didžiausiu šriftu lyginant su kitais grupės modeliais, jame yra įdiegta šimtai simbolių, galima spausdinti brūkšninius kodus bei etiketes iš "Microsoft Office". Šis modelis puikiai tinka individualiai pritaikytų ženklų, nurodymų, saugos informacijos ir įrangos lipdukų spausdinimui Jūsų organizacijoje. O su įvairių spalvų ir medžiagų Brother juostų kasetėmis, Jūs turite idealias priemones ir įrangos ženklinimo sprendimą savo verslui.

Peržiūrėti spausdintuvus ir etiketes