1. Pagrindinis Brother
  2. Etikečių ir čekių spausdintuvai
  3. Etikečių spausdintuvai įrangos valdymui
  4. Etikečių spausdintuvai ir etiketės
Black on yellow label showing visitor parking

Etikečių spausdintuvai ir juostos įrangos valdymui

Naudokite vieną iš mūsų prie kompiuterio jungiamų, stalinių arba rankinių etikečių spausdintuvų ir kurkite patvarias, ilgalaikes, įvairių pločių, spalvų ir medžiagų etiketes.

Specialių juostų asortimentas

Brother flexible-ID labels wrapped around video HDMI cables going into a monitor

Brother P-touch patvarios laminuotos etiketės yra įvairių spalvų, dydžių ir medžiagų, įskaitant:

  • Įprasto lipnumo juostas
  • Itin lipnias juostas nelygiems paviršiams
  • Lanksčias ID juostas kabelių ženklinimui
  • Fluorescentines juostas saugos ženklams
  • Saugos juostas

 

Peržiūrėti specialių juostų asortimentą

Brother laminuotų etikečių asortimentas

Pasirinkite tinkamą etiketę

Pasirinkę tinkamą Brother TZe juostos kasetę, žinosite, kad etiketė bus matoma ir neatsiklijuos. 

Pradedant fluorescentinėmis juostomis skirtomis saugos ženklams ir įspėjimams, baigiant itin lipniomis, laiko išbandymus atlaikančiomis etiketėmis tvirtinamomis prie nelygių paviršių - šis video Jus supažindins su mūsų patvarių, ilgalaikių etikečių asortimentu.

 

Pirkti juostas

Tested icons

Brother savo patvarių laminuotų etikečių technologiją sukūrė dar 1988 metais. Laikui bėgant ją visiems ženklinimo poreikiams naudojo nesuskaičiuojama daugybė klientų. Jūsų tekstas yra apsaugotas skaidraus plastmasinio sluoksnio, todėl galite būti užtikrinti, kad etiketės laikysis tikrai ilgą laiką, nesvarbu, kur jas priklijuosite.

Daugiau informacijos pateikiama žemiau, taip pat atsisiųskite lankstinuką su technine juostų informacija. Jame pateikiami išsamesni duomenys apie mūsų etiketes ir atliktus bandymus.

 

Atsisiųsti (PDF, 8.5 MB)

Mūsų laminuotos juostos nuo įprastų etikečių skiriasi savo technologija, kuri užtikrina, kad itin skaidraus polietileno laminato sluoksnis apsaugos Jūsų tekstą. Rezultatas - beveik nesunaikinama etiketė, kuri išlieka net sunkiausiomis sąlygomis.

Mes esame užtikrinti savo etikečių ilgaamžiškumu, nes jas išbandėme itin sudėtingomis sąlygomis. Gauti rezultatai įrodo, kad Brother P-touch laminuotos etiketės yra geresnės už nelaminuotas konkurentų etiketes, nes išlieka įskaitomos ir neatlimpa, todėl galite būti tikri dėl profesionalios kokybės, ilgai išliekančių etikečių. 

Susibraižymo testo procedūra

Brother juostų laminavimo technologija užtikrina, kad Brother P-touch laminuotos etiketės yra atsparios net smarkiam braižymui.

Laminuotos Brother P-touch ir nelaminuotos konkurentų etiketės buvo veikiamos 1 kg svorio šlifavimo įrenginiu. Praleidus įrenginį etikečių paviršiumi 50 kartų pirmyn ir atgal, simboliai Brother P-touch laminuotoje etiketėje nebuvo paveikti, o laminatas buvo tik truputį įbrėžtas. Tuo tarpu nelaminuotoje konkurentų etiketėje atspausdintų simbolių kokybė buvo paveikta.

Temperatūros testo procedūra

Nesvarbu, ar norite naudoti mūsų etiketes labai šaltomis sąlygomis, ar itin šiltoje aplinkoje, jos išliks ilgam. Rezultatai parodė, kad Brother P-touch laminuotos etiketės gali atlaikyti temperatūras nuo -80°C iki +150°C.

Mūsų laminuotos etiketės buvo pritvirtintos prie kambario temperatūros nerūdijančio plieno plokščių, tuomet kaitinamos tam tikrą laiko tarpą. Praėjus 72 valandoms -80°C temperatūroje, neatsirado jokių žymių juostos lipnumo ar spalvos pakitimų. Praėjus 2 valandoms +150°C temperatūroje, juostos spalva truputį išbluko, tačiau tekstas etiketėje nebuvo sugadintas.

Blukimo testo procedūra

P-touch laminuotos etiketės buvo sukurtos taip, kad liktų aiškios ir įskaitomos - lyg ką tik užklijuotos, kad ir kur jas pritvirtinsite.

Kelios Brother P-touch įvairių spalvų laminuotos etiketės buvo pritvirtintos prie nerūdijančio plieno plokščių ir maždaug 12 mėnesių buvo veikiamos UV spinduliais. Atsirado juostos spalvos pokyčių (testas atitinka JIS K7350-2/ISO 4892-2). Atspausdintas visų etikečių tekstas liko nepakitęs ir buvo puikiai įskaitomas, tačiau raudonos, geltonos ir fluorescentinės spalvų juostų fono spalva truputį išbluko. Kitos Brother etikečių spalvos pakito tik truputį arba nepakito visai.

Cheminio testo procedūra

Cheminiai testai buvo atlikti su laminuotomis Brother ir nelaminuotomis konkurentų etiketėmis.

Testai buvo atliekami dviem etapais:
1 etapas - panardinimo į chemikalus testas
2 etapas - cheminio braižymo testas

Juostos pirmiausia buvo pritvirtintos prie plokštumų ir 2 valandas laikomos įvairiose cheminėse medžiagose. Atspausdinto teksto kokybė nepakito, o etiketės liko prisitvirtinusios prie plokštumų. Nuo kai kurių chemikaluose mirkytų etikečių truputį atsiskyrė laminato plėvelė, tačiau etikečių trynimas tais pačiais chemikalais, joms jokio poveikio neturėjo. Taigi, išpylus chemines medžiagas ant Brother P-touch laminuotų etikečių, reiktų medžiagas greitai nuvalyti ir to turėtų užtekti, kad etiketės liktų nesugadintos. 

Tada Brother P-touch laminuota juosta buvo pritvirtinta prie kelių stiklinių plokščių. Kiekviena etiketė buvo perbraukta chemikaluose išmirkytu 500 g svorio audiniu 20 kartų. Skirtingai nuo mūsų konkurentų nelaminuotų etikečių, Brother P-touch laminuotų etikečių teksto kokybė liko nepakitusi.

Vandens atsparumo procedūra

Brother laminuotos etiketės yra ypatingai atsparios kontaktui su vandeniu bei mirkimui vandenyje ilgą laiko tarpą.

Testai buvo atliekami dviem etapais:
1 etapas - panardinimo į vandenį testas
2 etapas - poveikio vandeniu testas

Juostos pirmiausia buvo pritvirtintos prie stiklinių plokščių ir 2 valandas mirkomos vandenyje. Atspausdintų raidžių kokybė nepakito, o etiketės nuo plokščių neatlipo.

Vykdant antrąjį testą, Brother P-touch laminuota juosta buvo pritvirtinta prie kelių stiklinių plokščių. Kiekviena juosta buvo 20 kartų perbraukta 500 g sveriančiu vandenyje išmirkytu audiniu. Brother P-touch laminuotose juostose atspausdinta raidžių kokybė nepakito.

Sužinokite, kodėl ženklinimas yra tokia svarbi Jūsų įrangos valdymo procedūrų dalis