1. Pagrindinis Brother
 2. Pagalba
 3. Brother pagalbos vadovai
 4. Spausdintuvai
 5. Kaip spausdinti iš telefono ar planšetinio kompiuterio
Brother mobiliojo spausdinimo programa telefone

Kaip spausdinti iš telefono ar planšetinio kompiuterio

Spausdinimas iš mobiliojo telefono gali gerokai supaprastinti spausdinimo užduotis. Galite spausdinti iš "iPhone", "iPad", "Android" išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio naudodami sertifikuotą spausdintuvo gamintojo programėlę. Tačiau yra ir kitų galimybių, pvz., įskiepių.

Ar yra programėlė, skirta spausdinti iš mano telefono?

„iOS“ ir „Android“ programėlės, skirtos mobiliesiems įrenginiams paprastai yra nemokamos ir jas galima atsisiųsti iš „App Store“ arba „Google Play“. Įsitikinkite, kad atsisiuntėte programėlę, kuri suderinama su jūsų konkrečiu spausdintuvo modeliu. Įdiegus programėlę išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje, tame pačiame tinkle esantys spausdintuvai dažniausiai atpažįstami iš karto. Tada galite nedelsdami spausdinti failus iš savo mobiliųjų įrenginių.

Raskite failą arba nuotrauką, kurią norite spausdinti iš savo išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio, tada bendrinkite dokumentą su spausdinimo programa savo išmaniajame telefone ar įrenginyje. Paprastai programoje yra įvairių parinkčių, pvz., norimų spausdinti kopijų skaičius, spalvotas ar nespalvotas spausdinimas, vienpusis ar dvipusis spausdinimas, galimybė spausdinti ant fotopopieriaus, kaip ir stacionariame ar nešiojamajame kompiuteryje.

"Brother" turi nemokamų mobiliųjų programėlių, skirtų spausdinti įvairius failus, įskaitant PDF, nuotraukas, "Microsoft Word" ir "Excel" failus bei el. laiškus iš išmaniųjų telefonų ar planšetinių kompiuterių, tiesiai "Brother" rašaliniu arba lazeriniu spausdintuvu.

Ką galite spausdinti naudodami mobiliąsias programėles?

 • "PDF", "Word", "Excel", "PowerPoint" ir tekstiniai dokumentai – iš dokumentų failų ar atsisiuntimų sąrašo arba iš kitų programų, pvz., „Google“ disko ar „iCloud“.
 • Nuotraukos – tiesiai iš programėlės, iš nuotraukų albumo arba iš socialinių tinklų programėlių ir "WhatsApp".
 • Tinklalapiai – spausdinkite tinklalapius tiesiai iš įvairių interneto naršyklių.
 • Iš iškarpinės – spausdinkite duomenis, nuotraukas, tekstą ir pasirinktas tinklalapių dalis, nukopijuotas į iškarpinę iš kitų programėlių.What you can and cannot print will depend on the printing app from your printer manufacturer as not all apps will have the full list of printing capabilities as above.

Ar galiu nuskaityti dokumentą į mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį?

Jei turite daugiafunkcinį spausdintuvą, pvz., „viskas viename“ spausdintuvą su nuskaitymo galimybėmis, taip pat galite nuskaityti popierinius dokumentus į savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį.

Atidarykite gamintojo programėlę ir pasirinkite nuskaityti. Kai dokumentas bus nuskaitytas jūsų „viskas viename“ spausdintuvu, jis bus rodomas jūsų išmaniajame telefone. Tada galite pasukti, apkarpyti ir redaguoti nuskaitytą dokumentą.

Tada turite kelias parinktis: išsaugoti nuskaitytą failą telefone ar planšetiniame kompiuteryje, išsiųsti el. paštu kaip "JPEG" arba "PDF" dokumentą arba išsaugoti debesyje, pvz., „iCloud“, „Dropbox“ ar „Google“ diske.

Ne visos programos suderinamos su dokumentų nuskaitymu, todėl patikrinkite, ar jūsų spausdintuvo gamintojas tai siūlo programėlėje.

"Brother" turi platų spausdintuvų ir „viskas viename“ spausdintuvų asortimentą, skirtų naudoti namuose ir biure, tinkančių spausdinti iš išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių bei nuskaityti į juos. Be to, lankytojai, darbuotojai ar šeimos nariai, prisijungę prie „Wi-Fi“ tinklo, taip pat gali naudotis spausdinimo galimybėmis.

Papildiniai ir sprendimai spausdinti iš mobiliojo telefono

Be spausdintuvų tiekėjų programėlių, yra ir kitų failų spausdinimo iš mobiliųjų įrenginių, pvz., išmaniųjų telefonų ar planšetinių kompiuterių, parinkčių. Tai yra bendrieji įskiepiai, kuriuos mobiliuosiuose įrenginiuose iš anksto įdiegia įrenginių gamintojai arba juos galima atsisiųsti atskirai. Privalumas yra tas, kad šie papildiniai, skirtingai nei spausdintuvų gamintojų programėlės, tinka kelių gamintojų spausdintuvams. Trūkumas yra tas, kad tokie papildiniai dažnai siūlo tik standartines spausdinimo parinktis ir jokių papildomų parinkčių, tokių kaip spalvoto ar nespalvoto spausdinimo ir dvipusio spausdinimo pasirinkimas. Be to, nuskaitymo funkcijos nesuderinamos.

Tai yra populiariausi papildiniai ir sprendimai spausdinant iš išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio:

 

„Apple AirPrint”

Naudodami „Apple AirPrint“ galite lengvai spausdinti iš „Apple iPhone" ir spausdintuvo, suderinamo su „AirPrint". Programa leidžia labai lengvai spausdinti el. laiškus, nuotraukas, tinklalapius ir dokumentus, nes nereikia įdiegti programinės įrangos. „AirPrint“ integruotas į daugumą „iOS“ mobiliųjų įrenginių, tokių kaip „iPhone“ ir „iPad“.

 

„Mopria Print Service”

Spausdinkite tiesiai iš „Android“ įrenginio į spausdintuvą, kuris suderinamas su „Mopria“. Greitai prisijunkite prie spausdintuvo "Wi-Fi" ryšiu, kad galėtumėte spausdinti el. laiškus ir kitus dokumentus. Atsisiųskite ir įdiekite „Mopria Print Service“ papildinį iš „Play“ parduotuvės ir būsite pasiruošę spausdinti iš savo išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio.

 

„Cortado”

„Cortado“ leidžia spausdinti suderinamu „Brother“ spausdintuvu, prijungtu prie išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio „Wi-Fi“ arba „Bluetooth“ ryšiu. „Cortado Cloud Printing“ galimas „Apple“, „Android“ ir „BlackBerry“ įrenginiams. Galite spausdinti įvairių formatų failus, pvz., HTML el. laiškus, "Excel", "PDF" ir "PowerPoint" failus, neįdiegę atitinkamos programos.

Artimojo lauko ryšys (NFC)

NFC yra nauja technologija, leidžianti atlikti operacijas, keistis duomenimis ir užmegzti belaidį ryšį tarp dviejų įrenginių, esančių arti vienas kito. NFC pagalba galite lengvai užmegzti belaidį ryšį laikydami mobilųjį įrenginį su NFC suderinamumu prie spausdintuvo su NFC galimybėmis. Tada galite spausdinti tiesiai iš savo mobiliojo įrenginio ir nuskaityti į jį.

 

„Wi-Fi Direct”

Spausdintuvai, suderinami su „Wi-Fi Direct“, gali prisijungti tiesiogiai prie išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio, nenaudodami matšrutizatoriaus ar viešosios interneto prieigos taško. Galite spausdinti tiesiai iš mobiliųjų įrenginių arba nuskaityti į juos. „Wi-Fi Direct“ leidžia lengvai spausdinti el. laiškus, nuotraukas, tinklalapius ir dokumentus. Nereikia atsisiųsti programinės įrangos, nereikia įdiegti tvarkyklių ir prijungti laidų.

 

Brother programėlės spausdintuvams

„Brother“ turi keletą programėlių, skirtų failams spausdinti iš „Android“ ir „iOS“ išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių. Šios programėlės taip pat suteikia pažangių galimybių, kurių trūksta standartiniams spausdinimo įskiepiams ir paslaugoms, pvz., spalvotas arba nespalvotas spausdinimas, spausdinimas ant fotopopieriaus ir vienapusis arba dvipusis spausdinimas. Be to, programėlės leidžia nuskaityti failus tiesiai iš „Brother“ spausdintuvo į mobiliuosius įrenginius, tokius kaip „iPhone“, „iPad“ ar „Android“ išmaniuosius telefonus ar planšetinius kompiuterius.  

 

„Brother iPrint&Scan” programėlė

„Brother iPrint&Scan“ yra nemokama programėlė, leidžianti spausdinti ir nuskaityti failus iš „iPhone“, „iPad“ arba bet kurio išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio su „Android operacine sistema. Viskas, ko jums reikia, yra „Wi-Fi“ tinklas ir su juo suderinamas „Brother“ spausdintuvas arba „viskas viename“ spausdintuvas. Programėlę lengva įdiegti ir ja paprasta naudotis. Kai tik įdiegsite programėlę, ji tinkle ieškos suderinamų spausdintuvų, kad galėtumėte bet kada spausdinti norimus failus.

 • Paprastas ir greitas būdas spausdinti nuotraukas, tinklalapius ir dokumentus (PDF, Word, Excel, PowerPoint, tekstinius dokumentus)
 • Spausdinkite dokumentus ir nuotraukas tiesiai iš debesies paslaugos, tokios kaip: „Dropbox“, „OneDrive“, „Evernote“.
 • Išsaugokite nuskaitytus dokumentus savo „Android“ mobiliajame įrenginyje arba siųskite juos el. paštu (PDF, JPEG).
 • Naudokite be kompiuterio, nešiojamojo kompiuterio ar tvarkyklės.

 

„Brother Mobile Connect” programėlė

„Brother Mobile Connect“ yra nemokama programėlė, kuri ne tik spausdina ir nuskaito failus į mobiliuosius įrenginius ir iš jų, bet ir leidžia sekti spausdintuvo rašalo ir tonerio kiekį bei lengvai užsisakyti tinkamas kasetes. Programėlė veikia per „Wi-Fi“ ir yra prieinama „iPhone“, „iPad“ ir „Android“ išmaniesiems telefonams ar planšetiniams kompiuteriams.

 • Spausdinkite dokumentus, nuotraukas ir tinklalapius (PDF, Word, Excel, PowerPoint, tekstinius dokumentus)
 • Nuskaitykite nuotraukas ir dokumentus tiesiai į savo išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį (PDF/JPEG), kad galėtumėte spausdinti, bendrinti arba išsaugoti.
 • Pakeiskite spausdintuvo nustatymus ir stebėkite rašalo arba tonerio kiekį.
 • Tinkinkite pagrindinį ekraną, kad greitai pasiektumėte dažnai naudojamas funkcijas.

 

„Brother Service Plugin” „Android” įrenginiams

„Brother Print Service Plugin“ yra specialiai sukurtas „Android“ mobiliesiems įrenginiams (5 ar naujesnės versijos) ir jį galima atsisiųsti iš „Google Play“. Su papildiniu vienu mygtuko paspaudimu galite spausdinti iš „Android“ išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio į tinkamą „Brother“ spausdintuvą per turimą „Wi-Fi“ tinklą.

Spausdinkite etiketes iš mobiliųjų įrenginių

Taip pat galima spausdinti etiketes iš mobiliųjų įrenginių. Yra įvairių programėlių, skirtų etiketėms spausdinti iš išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių ar konkrečių mobiliųjų įrenginių, naudojamų mažmeninėje prekyboje, sandėlyje ir sveikatos priežiūros aplinkoje. Naudojant šias programėles labai paprasta spausdinti etiketes tiesiai iš išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio, nešiojamojo kompiuterio ar kito mobiliojo įrenginio per belaidį „Brother“ etikečių spausdintuvą.

„Brother“ spausdintuvai taip pat suderinami su profesionaliomis etikečių dizaino ir spausdinimo paslaugomis, tokiomis kaip „Bartender“ ir „NiceLabel“.

Spausdinkite iš žiniatinklio ir debesies paslaugų ir nuskaitykite į jas

Naudojant „Brother“ spausdintuvus ir skaitytuvus, turinčius žiniatinklio prisijungimo funkcijas, galima tiesiogiai iš įrenginio prisijungti prie įvairių žiniatinklio ir debesies paslaugų, tokių kaip „Google Drive“, „Dropbox“, „OneDrive“, „Evernote“ ir „Box“. Šis ryšys leidžia spausdinti ir nuskaityti tiesiai iš šių populiarių paslaugų, nenaudojant kompiuterio.

Skaityti daugiau Spausdintuvų trumpieji vadovai ir pamokos

Rekomenduojame perskaityti

Back to top