A woman reading recycling instructions on a green paper behind a blue, Brother toner cartridge box

Kaip perdirbti spausdintuvų kasetes

Kai spausdintuvo kasetėje baigiasi rašalas ar toneris, daugelis žmonių jas tiesiog išmeta, nesuvokdami, kad spausdintuvo kasečių tinkamas dalis galima perdirbti.

Kodėl negaliu išmesti rašalo kasečių?

 

Kiekvienais metais milijonai rašalo ir tonerio kasečių išmetamos, o ne perdirbamos. Tiesą sakant, kasmet visame pasaulyje į sąvartynus išmetama daugiau nei 350 milijonų spausdintuvų kasečių, kurių kiekvienoje yra plastiko, kuriam suirti gali prireikti iki 1000 metų. Visos šios išmestos kasetės prisideda prie sąvartynų užpildymo, į aplinką išmetant teršalų ir toksinų.

Kaip turėčiau utilizuoti spausdintuvo kasetes?

Dabar spausdintuvų gamintojai leidžia išsiųsti senas rašalo ir tonerio kasetes perdirbti, kai jos bus tuščios. Taigi, užuot išmetę jas į šiukšlių dėžę ir prisidėję prie sąvartynų krizės, turėtumėte turėti galimybę supakuoti tuščias spausdintuvų kasetes ir išsiųsti jas atgal savo gamintojui, kuris jas perdirbs už jus.

Beveik visas originalias rašalo ir tonerių kasetes, iš tikrųjų iki 97% jų, galima perdirbti, todėl nėra jokios priežasties jų neperdirbti. Tai ne tik žymiai sumažina švaistymą, bet ir sumažina naujų rašalo ir tonerio kasečių gamybos sąnaudas, tiek finansines, tiek aplinkosaugos išlaidas. Taigi, tai galiausiai reiškia, kad rašalo ir tonerio kasečių kaina jums vėliau turėtų būti prieinama.

Kas nutinka rašalo kasetėms, kai jos yra perdirbamos?

Kai reikia apriboti poveikį aplinkai perdirbant, "Brother" yra "Jūsų pusėje". Mes rimtai žiūrime į savo įsipareigojimą tausoti aplinką, todėl esame čia, kad padėtume palengvinti jūsų rašalo ir tonerio kasečių perdirbimą.

Kai siunčiate kasetes mums atgal, visiškai niekas nepatenka į sąvartyną, o mes pasirūpiname, kad jūsų panaudotas kasetes pergamintume ir perdirbtume taip, kad būtų kuo mažesnis poveikis planetai.

Čia galite sužinoti daugiau apie mūsų rinkoje pirmaujantį procesą.

Kaip grąžinti tuščias Brother rašalo ir dažų kasetes

Kai būsite pasiruošę perdirbti panaudotas originalias "Brother" rašalo ir tonerio kasetes, tereikia atlikti keturis paprastus veiksmus.

1. Eikite į vietinę "Brother" svetainę ir raskite rašalo ir tonerio kasečių perdirbimo puslapį.

2. Pasirinkite savo gaminį ir vadovaukitės instrukcijomis.

Skirtingose šalyse siūlome skirtingas perdirbimo schemas, todėl būtinai patikrinkite "Brother" šalies, kurioje esate, puslapio turinį.

Tai taip paprasta perdirbti originalias "Brother" rašalo ir tonerio kasetes, kai tik jas išnaudosite. Taigi, jei norite prisidėti prie aplinkos tausojimo, tiesiog praneškite mums, kai baigsite naudoti rašalo ir tonerio kasetes, o mes atsiųsime tai, ko jums reikia norint jas perdirbti.

"Brother" nemokama tonerių perdirbimo programa

Skaityti daugiau How to Guides and Support Articles On Various Topics

Rekomenduojame perskaityti

Back to top