Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').
  1. Pagrindinis Brother
  2. Apie Brother
  3. Perdirbimo programos
  4. Spausdintuvo perdirbimas

Spausdintuvo perdirbimas

Brother įrenginiai yra surenkami ir perdirbami laikantis europinių įstatymų, Elektros ir elektroninių įrenginių direktyvos (WEEE). Įstatymas apibrėžia daugybę tikslų, kuriuos kompanijos turi išpildyti, kad sumažintų elektroninių atliekų kiekį keliaujantį į sąvartyną. Kiekvienas mūsų pardavimo punktas yra WEEE besilaikančios organizacijos ar schemos, kurios renka ir perdirba WEEE atliekas kompanijų vardu, narys, kad punktai galėtų išpildyti direktyvų nuostatas. 

Kaip perdirbti seną Brother spausdintuvą ir kitus įrenginius


Elektros ir elektroninių įrenginių dalys pasaulyje sudaro didelę atliekų dalį, o spausdintuvai, skaitytuvai, kopijavimo ir ženklinimo aparatai taip pat priklauso šiai kategorijai. Reikia prisiminti, kad elektros ir elektronikos įrangoje yra ir vertingų komponentų, ir labai kenksmingų medžiagų, kurios daro žalą aplinkai bei žmogui, jei yra utilizuojamos netinkamai. Atidavus elektros ir elektronikos įrangą perdirbimui, jos dalys panaudojamos naujų įrenginių gamybai, be to, mažinama aplinkos tarša.

Elektros ir elektroninę įrangą galima utilizuoti ją pristatant į artimiausią tokių atliekų surinkimo punktą ar kreipiantis į atliekų tvarkymo įmones, kurios pasirūpina eksploatuoti netinkamais įrenginiais.


Daugiau informacijos apie elektros ir elektronikos įrenginių perdirbimą rasite paspaudę žemiau pateiktą nuorodą arba kreipdamiesi į Brother partnerį UAB "Kopijavimo sistemos":

 

Elektros ir elektronikos atliekos

 

Kopijavimo sistemos