1. Pagrindinis Brother
  2. Apie Brother
  3. Aplinka ir tvarumas
  4. Brother ir žiedinė ekonomika

 

Kas yra žiedinė ekonomika?

Žiedinėje ekonomikoje nutolstama nuo „imk,gamink, utilizuok" modelio ir nagrinėjama, kaip sumažinti atliekas naudojant mažiau išteklių, pailginant tarnavimo laiką, pakartotinai naudojant, pergaminant ir perdirbant. 

Norime, kad būtų lengva atlikti tvarų pasirinkimą, todėl siekiame gaminti patvarius, ilgaamžius gaminius, sumažinti energijos suvartojimą, pakartotinai naudoti ir taisyti, kai įmanoma, ir perdirbti, kur galime. Štai keletas dalykų, kuriuos darome siekdami sukurti žiedinę ekonomiką „Brother“ organizacijoje. 

Brother colleagues in a factory with products

Perdirbkite nemokamai su "Brother"

Galite prisidėti prie žiedinės ekonomikos tiesiog grąžindami mums panaudotas rašalo ir tonerių kasetes, o mes jas perdirbsime nemokamai. Su jūsų pagalba galime ir toliau mažinti savo poveikį aplinkai. Perdirbkite šiandien. 

Perdirbkite nemokamai
Multiple colours of Brother LC3237 ink cartridges

 

„Brother“ originalios eksploatacinės medžiagos 

"Brother" spausdintuvai skirti dirbti su mūsų originaliomis eksploatacinėmis medžiagomis, siekiant sumažinti atliekų kiekį ir jų poveikį aplinkai. Naudodami originalias eksploatacines medžiagas sumažinate energijos sąnaudas ir užtikrinate geriausią spausdintuvo kokybę.

 

Užsisakykite originalias eksploatacines medžiagas
Three Brother technicians in a factory looking at a Brother toner

Produktas ir atitiktis

Brother laikosi visų teisinių reikalavimų ir užtikrina, kad visi gaminiai būtų patvarūs ir spausdintų kokybiškai.

 

Peržiūrėkite mūsų atitikimą