1. Pagrindinis Brother
  2. Brother sprendimai verslui
  3. Maisto ir rūpestingumo sprendimai
  4. Ženklinimo sprendimai skirti maisto ruošimui
  5. Ženklinimo sprendimai meniu valdymui
A female member is checking the printed food labels from a Brother labelling machine that have been added to prepacked sandwiches in a food deli or bakery shop store environment. They labels contain a barcode, title, image, price and use by date.

Spausdinkite maisto produktų etiketes naudodamiesi informacija iš savo meniu valdymo sistemos

Mūsų ženklinimo sprendimai duomenis iš Jūsų meniu valdymo sistemos padės paversti aiškiomis, lengvai įskaitomomis maisto produktų etiketėmis. Jūs ir Jūsų klientai galės matyti ir kontroliuoti viską - pradedant individualiais ingredientais, baigiant alergenais ir informacija apie maistinę vertę.

Mūsų komanda atsakinga už maisto produktų ir svetingumo sritis supranta, kaip technologija gali padidinti Jūsų maisto ruošimo sistemų našumą. Todėl, norėdami sukurti ypatingus maisto produktų ženklinimo sprendimus, mes dirbame su industrijoje pirmaujančiais meniu valdymo sprendimų tiekėjais.

Norite sužinoti daugiau?

Close up a Brother label printer printing out a food day label for a pack of croissants in the back office of a food deli, bakery or cafe

Naudokite duomenis iš savo meniu valdymo sistemos

Savo meniu valdymo sistemą sujunkite su mūsų maisto produktų ženklinimo sprendimu, leidžiančiu Jums padidinti našumą ir tikslumą savo virtuvėje. Mūsų spausdintuvai skirti maisto produktų etiketėms ruošti sklandžiai integruojasi į Jūsų meniu valdymo sistemą, todėl galite dirbti greitai ir našiai.

„Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ jungtys bei didžiulis priedų pasirinkimas leidžia dirbti iš bet kurios vietos naudojantis išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu.

Worker labelling packaged croissants and muffins in a kitchen

Sprendimai iš anksto supakuotiems maisto produktams ženklinti

Be vargo sukurkite lengvai įskaitomas, didelės raiškos ingredientų ir alergenų etiketes iš anksto supakuotiems maisto produktams, jose nurodykite kainas, brūkšninius kodus ir galiojimo datas.  

Sužinokite daugiau
Cheese label

Sprendimai atsargų rotacijai ženklinti

Sumažinkite atliekų kiekį ir padidinkite našumą kasdienes, ranka rašytas etiketes pakeisdami Brother sprendimu skirtu atsargų rotacijai ženklinti.

Sužinokite daugiau