1. Pagrindinis Brother
 2. Brother sprendimai verslui
 3. Maisto ir rūpestingumo sprendimai
 4. Ženklinimo sprendimai skirti maisto ruošimui
 5. Ženklinimo sprendimai supakuotiems maisto produktams
Woman in a cafe labelling a sandwich

Iš anksto supakuotų maisto produktų etiketės suteikia klientams svarbiausią informaciją

Mes žinome reikalavimus keliamus iš anksto supakuotų maisto produktų ženlinimui. Aiškios ir tikslios etiketės suklijuotos ant iš anksto supakuotų maisto produktų Jūsų klientams padeda lengviau pasirinkti.

Mūsų sprendimai skirti iš anksto supakuotiems maisto produktams leidžia sukurti didelės raiškos lengvai įskaitomas etiketes su jomis nurodytais ingredientais ir alergenais, kainomis, brūkšniniais kodais ir galiojimo datomis. Besikeičiant maisto produktų ženklinimo reikalavimams, mūsų paprasti ženklinimo sprendimai padės Jums įtraukti reikiamą informaciją.

Mūsų etikečių spausdintuvai skirti iš anksto supakuotiems maisto produktams yra:

 • Paprastai naudojami
 • Taupo laiką
 • Spausdina aiškias, kokybiškas maisto produktų etiketes

Norite sužinoti daugiau?

Person holding sandwich in clear plastic bag with brown label with ingredients

Paprasta naudoti

Mūsų etikečių spausdintuvai skirti aiš anksto supakuotiems maisto produktams yra sukurti atsižvelgiant į Jūsų poreikius, juos galima naudoti vienus arba integruoti į jau egzistuojančias sistemas. Juos paprasta valyti, todėl jie idealiai tinka naudojimui uždarose ir atvirose virtuvėse. Spausdinkite:

 • Kainas
 • Brūkšninius kodus
 • Informaciją apie alergenus
 • Informacija apie maistingumą
 • Galiojimo laiką
 • Laikymo instrukcijas

Food products are clearly labelled using black and white labels that state what allergens are present in this menu management food labelling solution for cafes, delis, kitchens and retail stores

Ženklinimo sprendimai skirti meniu valdymui

Mūsų maisto produktų ženklinimo sprendimus galima integruoti į Jūsų meniu valdymo sistemą - sukursite etiketes su detalia informacija apie ingredientus, alergenus ir maistinę vertę.

Sužinokite daugiau
Cheese label

Sprendimai atsargų rotacijai ženklinti

Sumažinkite atliekų kiekį ir padidinkite našumą kasdienes, ranka rašytas etiketes pakeisdami Brother sprendimu skirtu atsargų rotacijai ženklinti.

Sužinokite daugiau