1. Pagrindinis Brother
  2. Etikečių ir čekių spausdintuvai
  3. P-touch CUBE

Įveskite tvarkos bei išreikškite savo stilių kurdami juostas ir etiketes

Pritaikyta Jūsų išmaniajam telefonui

Brother P-touch Design&Print programėlė leidžia Jums lengvai sukurti elegantiškas, stilingas etiketes bei juostas ir jas atspausdinti P-touch CUBE aparatu Bluetooth dėka.

Naujas požiūris į ženklinimą

Tegu svarbūs dalykai Jūsų gyvenime tampa ypatingais. Atspausdinkite asmenines žinutes ant satino juostos arba išskirtinės kokybės blizgių etikečių. Arba etiketėmis paženklinkite saugojimo dėžes ir dokumentus.

Paprastas Bluetooth parengimas naudojimui

Sekdami ekrane pateikiamais programėlės nurodymais naudodamiesi Bluetooth jungtimi lengvai prijungsite išmanųjį telefoną ir P-touch CUBE spausdintuvą.

Kurkite savo etiketes būdami bet kur

Jūs turite savo išmanųjį telefoną su savimi kasdien, todėl išnaudokite laisvą laiką etikečių arba juostų kūrimui, kad atvykę į namus galėtumėte jas iškart atsispausdinti. 

PT-P300BT_campaign_Cube_image_str1536x1152px

Ieškote P-touch CUBE

etikečių spausdintuvai mūsų

pardavimo vietose!

Kompaktiškas. Elegantiškas. Paprastas.

P-touch CUBE yra modernus, stilingas etikečių ir juostelių spausdintuvas jūsų namams. Jūs nustebsite, kaip kiekvienas jūsų šeimos narys ras tiek daug spausdintuvo etikečių naudojimo būdų.
 
Pavyzdžiui:
•    patvarios, stilingos etiketės ar satino juostelės jūsų namuose
•    papuošti visus svarbius rankdarbių projektus!
Pasisemkite įkvėpimo, turėkite idėjų ir sužinokite daugiau apie tai, kaip naudotis CUBE. Be to, Brother Nordic galite sekti Instagram čia:

 

Brother Nordic Instagram paskyra

Design and Print 2 App ikon

Design&Print2 programėlė

P-touch Design&Print2 yra nemokama programa, kuri leidžia kurti etiketes savo iOS ir Android įrenginiuose bei spausdinti jas naudojant Bluetooth® ryšį.

Programėlė yra suderinama su visais P-touch CUBE modeliais.