Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').
  1. Pagrindinis Brother
  2. Etikečių ir čekių spausdintuvai
  3. P-touch CUBE

Įveskite tvarkos bei išreikškite savo stilių kurdami juostas ir etiketes

Pritaikyta Jūsų išmaniajam telefonui

Brother P-touch Design&Print programėlė leidžia Jums lengvai sukurti elegantiškas, stilingas etiketes bei juostas ir jas atspausdinti P-touch CUBE aparatu Bluetooth dėka.

Naujas požiūris į ženklinimą

Tegu svarbūs dalykai Jūsų gyvenime tampa ypatingais. Atspausdinkite asmenines žinutes ant satino juostos arba išskirtinės kokybės blizgių etikečių. Arba etiketėmis paženklinkite saugojimo dėžes ir dokumentus.

Paprastas Bluetooth parengimas naudojimui

Sekdami ekrane pateikiamais programėlės nurodymais naudodamiesi Bluetooth jungtimi lengvai prijungsite išmanųjį telefoną ir P-touch CUBE spausdintuvą.

Kurkite savo etiketes būdami bet kur

Jūs turite savo išmanųjį telefoną su savimi kasdien, todėl išnaudokite laisvą laiką etikečių arba juostų kūrimui, kad atvykę į namus galėtumėte jas iškart atsispausdinti. 

Kompaktiškas. Elegantiškas. Paprastas.

P-touch CUBE yra modernus, stilingas etikečių ir juostų spausdintuvas Jūsų namams. Nustebsite, kiek daug šių patvarių, stilingų etikečių ar satino juostų panaudojimų būdų namuose ar visiems svarbiems rankdarbių projektams atrasite su visa šeima!

 

Brother Nordic Instagram

P-touch Design&Print-sovelluksen käyttöä

Išbandykite „P-touch Design&Print“ programėlę (ji nemokama!)

Daugybė šriftų, rėmėlių ir emocijų ikonų - linksminkitės kurdami virtualias etiketes ir juostas programėlėje, net jei dar neturite P-touch CUBE!

Atraskite funkcijas