P-touch CUBE Plus PT-P710BTH įkraunamas etikečių spausdintuvas su Bluetooth jungtimi

Etikečių ir kaspinų spausdintuvas skirtas namams. Naudodamiesi nemokama P-touch Design&Print programėle išmaniajam telefonui ir savo Bluetooth jungtimi, atspausdinsite iki 24 mm pločio etiketes. Įdiegta įkraunama baterija.

Spausdinkite stilingas etiketes ir gražius kaspinus, kurie būtų iki 24 mm pločio

Daugybė panaudojimo būdų namuose, sode ar sandėliuke

Jūsų išmaniajame telefone/planšetėje esančia Bluetooth jungtimi prisijungia prie nemokamos Design&Print programėlės

Produkto informacija

P-touch CUBE Plus white version PT-P710BTH - front shot

Įmontuotą ličio jonų bateriją galima įkrauti Jūsų kompiuteriu arba bet kuriuo USB įkrovėju

Naudodamiesi USB jungtimi kurkite ir spausdinkite etiketes iš savo stalinio kompiuterio arba Mac įrenginio

Elegantiškas dizainas tinkantis moderniuose namuose

Pagrindinės savybės

  • Spausdinkite stilingas etiketes ir gražius kaspinus, kurie būtų iki 24 mm pločio
  • Daugybė panaudojimo būdų namuose, sode ar sandėliuke
  • Jūsų išmaniajame telefone/planšetėje esančia Bluetooth jungtimi prisijungia prie nemokamos Design&Print programėlės
  • Įmontuotą ličio jonų bateriją galima įkrauti Jūsų kompiuteriu arba bet kuriuo USB įkrovėju
  • Naudodamiesi USB jungtimi kurkite ir spausdinkite etiketes iš savo stalinio kompiuterio arba Mac įrenginio
  • Elegantiškas dizainas tinkantis moderniuose namuose

Aprašymas

Šiuo nešiojamu Bluetooth etikečių spausdintuvu galėsite kurti ir spausdinti stilingas juostas bei patvarias etiketes sau ar savo šeimai. Galėsite spausdinti tiesiai iš savo Android arba Apple išmaniojo telefono pasitelkę nemokamą P-touch Design&Print programėlę.

Pasirinkite savo mėgstamiausią šriftą, teksto rūšį ir pasirinkite tinkamiausią jaustuką iš kelių šimtų. Tuomet įreminkite savo tekstą gražiu rėmeliu arba jį papildykite vaizdu, kurį atsisiuntėte iš interneto arba nufotografavote savo telefono fotoaparatu.

Pridedamu USB kabeliu prijunkite savo stalinį kompiuterį arba Mac įrenginį ir savo etiketes papildykite kompanijos logotipais, brūkšniniais kodais, rėmeliais ir specialiais simboliais.

Įdiegta USB įkraunama ličio jjonų baterija reiškia, kad spaudintuvu etiketę galėsite atspausdinti bet kurioje vietoje, bet kuriuo metu.

 

Suderinama su

  • Design-and-Print2

Medžiagos ir priedai

Filtruoti pagal

Rodyti daugiau
Rodyti mažiau

Pagalba

moteris sėdėjo prie stalo ant nešiojamojo kompiuterio

Tvarkyklės ir atsisiuntimai

Atsisiųskite ir įdiekite naujausias tvarkykles bei programinę įrangą savo Brother įrenginiams

Peržiūrėkite atsisiuntimus
vyras ir moteris sėdėjo prie stalo ant nešiojamojo kompiuterio

DUK

Atsakymus į dažniausiai mums užduodamus klausimus ir problemų sprendimus rasite čia

Peržvelkite DUK

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Mother and daughter creating and printing labels on the P-touch CUBE Plus printer and app

Kompaktiškas etikečių ir juostų spausdintuvas skirtas Jums ir Jūsų šeimai

Atradę Brother P-touch etikečių spausdintuvus pirmąjį kartą, mūsų klientai stebisi, kaip galėjo be jų išsiversti. Pasitelkdami ženklinimą įveskite dar daugiau tvarkos savo namuose. Savo draugus ir šeimą sužavėkite personalizuotomis dovanomis. Jei reikia paženklinti Jūsų vaiko pietų dėžutę arba namų gamybos uogienę, P-touch CUBE Plus taps nepakeičiamu padėjėju.

 
Woman holding smartphone to select the P-touch CUBE Plus label printer from the list of Bluetooth devices

Patogi Bluetooth jungtis

P-touch CUBE Plus yra Jūsų asmeninis etikečių spausdintuvas. Prijunkite tiesiai prie išmaniojo telefono pasirinkdami spausdintuvą iš savo Bluetooth įrenginių sąrašo. Tuomet paleiskite programėlę ir pradėkite ženklinti. Taip greita ir paprasta!

 
P-touch Design&Print app on smartphone being used to create a label

Nemokama Design&Print programėlė Apple ir Android įrenginiams

Kodėl reiktų mokytis naudotis nauju įrenginiu, jei Jūs jau naudojatės išmaniuoju telefonu? Sukurkite savo dizainą mūsų nemokamoje P-touch Design&Print programėlėje. Pasirinkite iš daugybės paruoštų etikečių arba sukurkite savo. Pasirinkite mėgstamiausią šriftą. Pridėkite jaustukų ir paveikslėlių. Tekstą įdėkite į rėmėlius. Ženklinimo ateitis yra čia.

 
Grandparents watching a video of their family after scanning a QR code printed on a Brother P-touch label

Dalinkitės meile. Dalinkitės džiaugsmu

Dalinkitės ypatingai savo šeimos momentais, kad ir kaip toli būtų Jūsų artimieji. Atspausdinkite asmenišką etiketę su QR kodu, kurią galėsite priklijuoti prie jiems skirtų atvirukų ir dovanų. Nuskaičius QR kodą telefonu, jame pasirodys specialus šeimos video įrašas ar fotografijos - artimųjų veide pasirodys šypsenas, o Jus skiriantis atstumas nebeatrodys toks didelis.

Charging the P-touch CUBE Plus label printer using the USB port and USB cable

Įkraunama USB jungtimi. Visada pasirengęs spausdinti

Daugelis etikečių spausdintuvų naudoja daug energijos, jų baterijas reikia dažnai keisti. Tai ne tik išlaidos, bet ir poveikis aplinkai. P-touch CUBE Plus yra kitoks. Jo galinga ličio jonų baterija įsikrauna nuo Jūsų kompiuterio arba elektros lizdo naudojant USB tipo adapterį.

Woman using a Mac to print to her P-touch CUBE Plus label printer

Daugiau dizaino galimybių naudojantis Jūsų staliniu kompiuteriu arba Mac įrenginiu

Jei norite, P-touch CUBE Plus etikečių spausdintuvą galite prijungti prie savo kompiuterio naudodamiesi USB jungtimi. Nemokama P-touch Editor etikečių kūrimo programėle į savo etiketę galite įtraukti daugybę objektų: brūkšninių kodų, vaizdų, rėmelių... Programėlė ar kompiuteris - rinktis Jums.

Kitchen plastic food containers labelled with a Brother P-touch label

Personalizuota spauda viduje arba lauke

Reikia etikečių maisto talpoms esančioms virtuvėje? Juostos skirtos dovanų pakavimui guli ant stalo valgomajame? O gal norite įvesti tvarką savo sandėliuke ar šiltnamyje? P-touch CUBE Plus yra pakankami mažas, todėl jį patogu nešiotis po namus ar daržą ir spausdinti ten, kur reikia.

 
Woman using the Design&Print app to design a label while in a coffee shop relaxing

Kurkite etiketes kada Jums patogu

Savo išmanųjų telefoną visada turite su savimi. Todėl kurkite etiketes mėgaudamiesi kava. Grįžę namo prijunkite savo etikečių spausdintuvą ir atspausdinkite paruoštą etiketę.

 
Satin ribbon with gold writing on navy blue ribbon printed on a Brother P-touch CUBE Plus label printer

Didelis juostų kasečių pasirinkimas išlaisvins Jūsų kūrybiškumą

Galime paiūlyti daugiau nei 100 skirtingų rūšių etikečių bei kaspinų juostų. Rinkitės iš daugybės stilingų, spalvingų, iki 24 mm pločio etikečių bei kaspinų: pastelinių spalvų etiketės ir raštuoti fonai arba žvilgantys aukso ar sidabro spalvos blizgučiai. Padarykite įspūdį sodrių spalvų vyno raudonumo arba tamsiai mėlynais kaspinais ar praktiškommis lygintuvu tvirtinamomis etiketėmis skirtomis mokyklinei aprangai - rasite juostų viskam!

 

Pritaikymo idėjos

Tvarkos įvedimas namuose

Ne visada paprasta palaikyti tvarką namuose, ypač kai dienotvarkė yra įtempta. Brother „P-touch CUBE“ padės Jums tai padaryti, kad turėtumėte daugiau laiko kitiems svarbiems dalykams. Nuo maisto produktų ženklinimo iki daiktų laikymo dėžių, svarbių dokumentų ir mokyklinių uniformų -  nesvarbu, ką Jums reikia pažymėti, „P-touch CUBE“ Jums pagelbės.

Mokyklinių daiktų identifikavimas

Nuo lygintuvu tvirtinamos medžiaginės juostos iki patvarių laminuotų etikečių - Brother P-touch CUBE padės Jums paprastai paženklinti ir sekti mokyklines uniformas bei reikmenis. Laminuotos juostos yra atsparios indaplovės karščiui, tuo tarpu medžiaginės juostos išliks ir po daugybės skalbimų.

Dovanos ir rankdarbiai

Kurkite elegantiškas bei profesionaliai atrodančias, skirtingų spalvų, stilių, medžiagų etiketes ir kaspinus. Linksminkitės kurdami modernius, stilingus kaspinus ir etiketes. Nuo personalizuoto vestuvinio popieriaus ir dovanų pakavimo iki menų ir rankdarbių, šiuo įrenginiu paprasta ir smagu naudotis, jis siūlo daug kūrybinių galimybių.

Ženklinimas darže

Patvarios, laminuotos, spalvotos etiketės puikiai atitiks visus Jūsų daržo ženklinimo poreikius. Naudodamiesi nemokama „Design&Print“ programėle, vos prireikus galite kurti etiketes namams. Brother TZe etiketės yra bandomos ekstremaliomis sąlygomis, todėl jos išliks net veikiamos didelių temperatūrų skirtumų, etiketės yra atsparios vandeniui bei blukimui.

Namuose gaminta uogienė

Nesvarbu, ar norite lengvai atskirti talpų turinį, ar paruošti profesionaliai atrodančias dovanas, P-touch CUBE leis Jums be vargo sukurti identifikacines etiketes stiklainiams arba dėžutėms. Rinkdamiesi iš daugybės spalvų net galėsite personalizuoti kompanijos prekės ženklą arba savo virtas uogienes sužymėti skirtingomis spalvomis.

Back to top