Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').
  1. Pagrindinis
  2. scanners
  3. PDS-6000

PDS-6000

Profesionalus dokumentų skaitytuvas

Suderinama su

  • Kofax VRS certification for scanned image processing

Patikimų popieriaus tvarkymo funkcijų ir įvairių pažangių paveikslėlių apdorojimo galimybių dėka PDS-6000 kartotinius darbo eigos procesus atlieka greičiau ir efektyviau.

 

Puikiai tinka didesnių apimčių dokumentų skenavimui ir archyvavimui.

 


 

Pagrindinės funkcijos

  • iki 80 psl./min (160 pav./min) dvipusis A4 formato lapų skenavimas
  • 100 lapų ADT
  • Pažangus atvaizdų apdorojimas
  • Skenavimas į el. laišką, paveikslėlį, optiniam simbolių nuskaitymui pritaikytą failą, bylą, FTP, tinklą, SharePoint, programėlę, spausdintuvą (programa yra komplekte)
  • TWAIN, WIA, ICA, SANE tvarkyklės

Apžvalga


PDS-6000 modelis pažymi 160 pav./min dvipusiu skenavimu ir yra suderinamas su 100 lapų ADT, todėl gali lengvai susidoroti su didelių apimčių reguliariomis skenavimo užduotimis.

 

Specialus popieriaus tvarkymas su ultragarsine kelių lapų padavimo aptikimo ir atgalinio ritinėlio technologija sumažina riziką, jog dokumentai bus pažeisti. Tokiu būdu užtikrinamas išskirtinis patikimumas, kai reikia nuskenuoti daugybę įvairių tipų ir svorių dokumentų. PDS modeliai lengvai susidoroja su įvairiomis užduotimis, įskaitant iškilių plastikinių kortelių skenavimą, taip patenkinant visus vartotojų poreikius.

 

PDS-6000 modelis pasižymi ne tik popieriaus tvarkymo atnaujinimais, bet ir padidinta atvaizdų apdorojimo kokybe. Pažangios atvaizdų apdorojimo funkcijos paruošia ir nuvalo skenuotus dokumentus, tokiu būdu pagerindamos skenuoto atvaizdo kokybę. Versle naudojami labai svarbūs dokumentai išlaiko savo pirminę išvaizdą, suteikiant verslui profesionalų pranašumą, spausdinant, kartu su klientais peržiūrint skenuotus dokumentus arba esant poreikiui juos atkurti atsitikus nelaimei.

 

Atvaizdų apdorojimo funkcijos

Automatinis vaizdo išlyginimas (Auto-Deskew), automatinis apkirpimas (Auto-Crop), automatinis pasukimas (Auto-Rotate)

Sulyginkite skenuotus dokumentus, kad jie atrodytų profesionaliai.

Tuščio lapo pašalinimas

Nuskenuoti tušti lapai gali būti automatiškai aptikti ir pašalinti, tokiu būdu sumažinant bylos dydį ir dokumento paruošimo laiką.

Dinaminis slenkstis

Kai sunku įskaityti tekstą ir peržiūrėti atvaizdus, dinaminio slenksčio įrankis pagal poreikį pašviesina arba patamsina atvaizdus, kad dokumentai būtų aiškiai ir lengvai įskaitomi. Siekiant pagerinti įskaitomumą, galima reguliuoti šviesių ir tamsių tonų lygius. 

Darinių pašalinimas

Kai ant originalių dokumentų yra rašalo ar kitokių dėmių, išmanus atvaizdų kokybės gerinimo įrankis padeda sukurti ryškų atvaizdą.

Fono apdorojimas

Išlyginkite ir pašalinkite nepageidaujamas spalvas, raukšles ar šešėlius iš skenuoto dokumento.

Kraštų užpildymas, kraštų išvalymas

Nepageidaujamų kraštų pašalinimas sukuria švarius lapų apvadus be skenavimo šešėlių.

Skylamušio paliktų skylučių pašalinimas

Sukurkite švarius lapų apvadus, pašalindami skylamušio paliktų skylučių skyles iš skenuoto atvaizdo. Mūsų intuityvi užpildymo funkcija taip pat gali parinkti užpildymo spalvas pagal fono spalvą.

Spalvų panaikinimas

Pašalinkite raudoną, žalią arba mėlyna pavienes arba fono spalvas, kad gautumėte aštresnį, lengviau įskaitomą tekstą ir išvengtumėte išblukimo.

Automatinis spalvų aptikimas

Naudojant automatinę spalvų aptikimo funkciją skaitytuvui nebereikia iš anksto rūšiuoti vienos rūšies dokumentų arba naudoti atskiriančius lapus. Laikymo erdvė yra ženkliai sumažinama ir tuo pačiu metu sumažinamas rūšiavimui skirtas laikas.

Daugialypis srautas

Spalvoti atvaizdai gali būti išsaugomi nespalvotai arba spalvotai.