Originali Brother LC1000VALBP didelio našumo rašalo kasečių pakuotė

Brother LC1000VALBP Juodos, Cyan, Magenta ir Geltonos spalvų rašalo kasečių pakuotė. Kiekviena rašalo kasete atspausdinima 400 lapų; juodos spalvos kasetėmis atspausdinama 500 lapų.

Juoda kasete atspausdinama 500 lapų, o kiekviena spalvota rašalo kasete atspausdinama 400 lapų remiantis ISO/IEC 24711

Aukštos kokybės originalaus Brother rašalo kasetė

Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Produkto informacija

LC1000VALBP_main

Pagrindinės funkcijos

  • Juoda kasete atspausdinama 500 lapų, o kiekviena spalvota rašalo kasete atspausdinama 400 lapų remiantis ISO/IEC 24711
  • Aukštos kokybės originalaus Brother rašalo kasetė
  • Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Aprašymas

Įsigykite šią originalių Brother rašalo kasečių LC1000VALBP pakuotę ir sutaupykite. Pakuotėje yra didelio našumo LC1000BK, LC1000C, LC1000M ir LC1000Y rašalo kasetės. Jos leidžia Jums patogiai pakeisti visas savo rašalo kasetes pigiau, o Jūsų spausdintuvas teiks geriausius įmanomus spausdinimo rezultatus.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Visi rašalai iš Brother – įskaitant šįą LC1000VALBP pakuotę – yra kruopščiai testuojami norint užtikrinti, kad tai yra pats patikimiausias sprendimas mūsų klientams.

Šioje pakuotėje yra keturios didelio našumo kasetės, kurių užtenka ilgiau, tačiau rezultatai išlieka tokie pat puikūs.

Nors yra daug pigių, nefirminių papildymo kasečių, jos nėra gerai suderinamos su Jūsų Brother spausdintuvu. Dėl šios priežasties gali atsirasti problemų su išspausdintos medžiagos kokybe ir Jūsų aparato veikimu, o tokias problemas spręsti gali būti brangu.

Šios originalios didelio našumo LC1000 pakaitinės juodos, cyan, magenta ir geltonos spalvos pakaitinės rašalo kasetės užtikrina puikų Jūsų spausdintuvo veikimą ir leidžia Jums sutaupyti pinigų ilgalaikėje perspektyvoje, be to, jausitės ramiau žinodami,kad turite spausdinimo įrangą, kuria galite pasitikėti.

Kūrybinis Centras

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top