Originali Brother LC129XLVALBP didelio našumo rašalo kasečių pakuotė

Brother LC129XLVALBP Juodos, Cyan, Magenta ir Geltonos spalvų rašalo kasečių pakuotė. Kiekviena spalvota kasete atspausdinama 1200 lapų; juoda kasete atspausdinama 2400 lapų.

Juoda kasete atspausdinama 2400 lapų, o kiekviena spalvota kasete atspausdinama 1200 lapų remiantis ISO/IEC 24711

Aukštos kokybės originalaus Brother rašalo kasetė

Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Produkto informacija

LC129XLVALBP_main

Pagrindinės funkcijos

  • Juoda kasete atspausdinama 2400 lapų, o kiekviena spalvota kasete atspausdinama 1200 lapų remiantis ISO/IEC 24711
  • Aukštos kokybės originalaus Brother rašalo kasetė
  • Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Aprašymas

Įsigykite šią LC129XLVALBP pakuotę ir sutaupykite. Didelio našumo kasetės leidžia Jums patogiai pakeisti visą savo rašalą pigiau, o spausdintuvas toliau teiks aukščiausios kokybės rezultatus.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Visos Brother kasetės – įskaitant kasetes šioje LC129XLVALBP pakuotėje  – yra kruopščiai testuojamos norint užtikrinti, kad tai yra pats patikimiausias sprendimas mūsų klientams.

Šioje naudingoje pakuotėje yra keturios didelio našumo kasetės, kurių užtenka ilgiau nei įprastų, tačiau rezultatai lieka tokie pat puikūs.

Nors yra daug pigių, nefirminių papildymo kasečių, jos nėra gerai suderinamos su Jūsų Brother spausdintuvu. Dėl šios priežasties gali atsirasti problemų su išspausdintos medžiagos kokybe ir Jūsų aparato veikimu, o tokias problemas spręsti gali būti brangu.

Šios originalios LC129XLVALBP pakaitinės didelio našumo rašalo kasetės užtikrina puikų Jūsų spausdintuvo veikimą ir leidžia Jums sutaupyti pinigų ilgalaikėje perspektyvoje, be to, jausitės ramiau žinodami, kad turite spausdinimo įrangą, kuria galite pasitikėti.

Kūrybinis centras

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top