Originali Brother LC221Y geltono rašalo kasetė

Brother LC221Y geltono rašalo kasetė. Atspausdina 260 puslapių.

Atspausdina 260 puslapių pagal ISO/IEC 24711

Aukštos kokybės originali Brother rašalo kasetė

Neleidžia eikvoti popieriaus, laiko ir pinigų

Produkto informacija

LC221Y_main

Pagrindinės savybės

  • Atspausdina 260 puslapių pagal ISO/IEC 24711
  • Aukštos kokybės originali Brother rašalo kasetė
  • Neleidžia eikvoti popieriaus, laiko ir pinigų

Aprašymas

Specially designed to enable the high-quality printing of all your documents, you can rely on the LC221Y to deliver professional results every time you print. With crisp prints from the first page to the last, this yellow ink cartridge is perfect for use at home or in the office.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Galima įsigyti ir kitų spalvų:

Pasirinkę LC221Y rašalo kasetę būsite tikri, kad jūsų „Brother“ spausdintuvas ir toliau suteiks išskirtinius rezultatus, kurių ir tikėjotės.

Nors kitur internete galima rasti pigesnių pakeitimo alternatyvų, tik originali LC221Y rašalo kasetė garantuoja, kad jūsų spausdintuvas ir toliau veiks taip greitai ir efektyviai, kaip ir turėtų veikti.

Atminkite, kad „Brother“ kasečių naudojimas yra vienintelis būdas užtikrinti, kad jūsų spausdintuvas ir toliau veiks kuo puikiausiai ir kad visa jūsų turima garantija taip pat galios. Taigi, dar šiandien užsisakykite „Brother“ geltonos spalvos rašalo kasetę LC221Y, kad laikui bėgant gautumėte geresnį kainos ir kokybės santykį.

Kūrybos centras

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top