Originali Brother LC227XLBK juodo rašalo kasetė

Brother LC227XLBK didelės išeigos juodo rašalo kasetė. Atspausdina 1200 puslapių.

Atspausdina 1200 puslapių pagal ISO/IEC 24711

Aukštos kokybės originali Brother rašalo kasetė

Neleidžia eikvoti popieriaus, laiko ir pinigų

Produkto informacija

LC227XLBK_main

Pagrindinės savybės

  • Atspausdina 1200 puslapių pagal ISO/IEC 24711
  • Aukštos kokybės originali Brother rašalo kasetė
  • Neleidžia eikvoti popieriaus, laiko ir pinigų

Aprašymas

Ši rašalo kasetė tinka šiems modeliams: DCP-J4120DW / MFC-J4420DW / MFC-J4620DW / MFC-J4625DW / MFC-J5320DW / MFC-J5625DW / MFC-J2320 ir su ja galima atspausdinti apytiksliai 1200 A4 formato puslapių.

 

„Brother“ rašalo kasetės sukurtos taip, kad puikiai veiktų su mūsų spausdintuvais ir užtikrintų puikius rezultatus bei kainos ir kokybės santykį.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Juodo rašalo sunaudojate daugiau nei bet kurio kito, todėl būkite tikri, kad įsigiję LC227XLBK rašalo kasetę, atspausdinsite geriausios kokybės dokumentus.

 

Nors kitur internete galima rasti pigesnių pakeitimo alternatyvų, tik tikra LC227XLBK rašalo kasetė garantuoja, kad jūsų spausdintuvas ir toliau veiks taip greitai ir efektyviai, kaip ir turėtų veikti.

 
Ši didelio našumo rašalo kasetė, sukurta taip, kad tarnautų daug ilgiau nei standartinė kasetė, neprarandant kokybės.
 

Taigi, dar šiandien užsisakykite „Brother“ juodos spalvos rašalo kasetę LC227XLBK, kad laikui bėgant gautumėte geresnį kainos ir kokybės santykį.

Kūrybos centras

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top