Genuine Brother LC424M Ink Cartridge – Magenta

The Brother LC424M magenta ink cartridge – single pack. Prints 750 pages.

LC424M Prints 750 pages in accordance with ISO/IEC 24711

High quality genuine Brother magenta ink cartridge

Brother genuine ink cartridges are rigorously tested to print perfectly, saving you time and money

Produkto informacija

LC424M_main

Using this Brother LC424M original ink cartridge protects your printer warranty

Smart cartridge design enables full visibility of remaining ink

Key Features

  • LC424M Prints 750 pages in accordance with ISO/IEC 24711
  • High quality genuine Brother magenta ink cartridge
  • Brother genuine ink cartridges are rigorously tested to print perfectly, saving you time and money
  • Using this Brother LC424M original ink cartridge protects your printer warranty
  • Smart cartridge design enables full visibility of remaining ink

Aprašymas

Looking for a cartridge that offers effortless performance every time you print? The Brother magenta LC424M Ink Cartridge, with colour fade resistant properties guarantees smooth, reliable and top quality printouts from your first to your last print. Our perfectly balanced inks ensure your printer stays working at its best. 

Brother consider the environmental impact at every stage of your ink cartridge life cycle, reducing waste at landfill. All our hardware and ink cartridges are built to have as little impact on the environment as possible. 
 
Genuine Brother LC424M ink cartridge - worth it every time

Overview

 

Patikrinkite savo prekių autentiškumą

Holografinę saugos etiketę rasite ant „Brother Genuine Ink“ rašalo kasečių. Įsitikinkite, kad pakuotė ir saugumo etiketė nebuvo pažeista, ir patvirtinkite, kad hologramos saugumo etiketė yra autentiška, patikrindami unikalų 7 skaitmenų ID nr.: www.brother.com/id 

Aplinkosauga ir perdirbimas

Visos „Brother“ rašalo kasetės sukurtos taip, kad turėtų kuo mažesnį poveikį aplinkai. „Brother“ siūlo aplinkosaugos požiūriu atsakingą būdą klientams utilizuoti „Brother produktus pasibaigus jų tarnavimo laikui.  

 

Garantija sklandžiam darbui

„Brother“ rašalo kasetės, kaip ir visa spausdinimo sistema, yra sukurtos galvojant apie „Brother“ spausdinimo įrenginius - kad būtų užtikrinta aukščiausia kokybė. Originalūs „Brother“ rašalo reikmenys yra geriausias būdas apsaugoti jūsų investicijas ir užtikrinti optimalų „Brother“ rašalinio spausdintuvo našumą, garantuojantį pastangų nereikalaujantį veikimą ir ilgainiui sutaupantį pinigų.

Išbandytas veikimas

„Brother Innobella“ rašalas ir popierius yra atsparūs šviesai ir ozonui, todėl užtikrinama, kad ilgalaikis poveikis nesukels spalvų išblukimo. Gaukite profesionalius rezultatus naudodami originalias „Brother“ rašalo kasetes.

Patikimumas ir kokybės užtikrinimas

Įspūdingos spalvos sukurtos naudojant „Brother“ spalvomis praturtintą technologiją ‘Innobella’, suteikiant ypatingą ryškumą Jūsų spausdinamoms nuotraukoms. „Brother Innobella“ rašale yra kruopščiai parinktų cheminių medžiagų, kad spausdinimo galvutė neužsikištų ir veiktų kuo sklandžiau. Tai užtikrina „Brother“ spausdintuvo patikimumą ir patvarumą.

Pagalba ‘jūsų pusėje’

Naudojant „Brother Genuine“ priemones, apsaugoma spausdintuvo garantija. Brother visada yra "jūsų pusėje". Mes įsipareigojame suteikti puikią pardavimų pagalbą ir klientų aptarnavimą - tiek prieš pirkimą, tiek po jo.

 
Back to top