Originali Brother LC985Y rašalo kasetė – geltonos spalvos

Brother LC985Y geltonos spalvos rašalo kasetė – maža pakuotė. Atspausdina apie 260 lapų.

Atspausdina 260 puslapių remiantis ISO/IEC 24711

Aukštos kokybės originali Brother rašalo kasetė

Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Produkto informacija

LC985Y_main

Key Features

  • Atspausdina 260 puslapių remiantis ISO/IEC 24711
  • Aukštos kokybės originali Brother rašalo kasetė
  • Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Aprašymas

Ši pakaitinė LC985Y geltono rašalo kasetė leidžia išgauti įspūdingą rezultatą kiekvieną kartą spausdinant. Tai yra originali Brother eksploatacinė medžiaga, todėl ją paprasta įstatyti, be to, ji bus suderinama su Jūsų spausdintuvu 100%.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Taip pat yra ir kitų spalvų:

Visos rašalo kasetės iš Brother – įskaitant šį LC985Y geltonos spalvos rašalą – yra kruopščiai testuojamos norint užtikrinti, kad tai yra pats patikimiausias sprendimas mūsų klientams.

Nors yra daug pigių, nefirminių papildymo kasečių, jos nėra gerai suderinamos su Jūsų Brother spausdintuvu. Dėl šios priežasties gali atsirasti problemų su išspausdintos medžiagos kokybe ir Jūsų aparato veikimu, o tokias problemas spręsti gali būti brangu.

Ši originali LC985Y rašalo kasetė užtikrina puikų Jūsų spausdintuvo veikimą ir leidžia Jums sutaupyti pinigų ilgalaikėje perspektyvoje, be to, jausitės ramiau žinodami,kad turite spausdinimo įrangą, kuria galite pasitikėti.

Creative Center

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top