BP80PRA3 - originalus Brother paprastas A3 formato rašalinis ritininis popierius.

Brother BP80PRA3 paprastas A3 formato rašalinis ritininis popierius. 37,5m ilgio.

Aukštos kokybės originalus Brother produktas

Užtikrina, kad jūsų dokumentai atrodytų geriausiai

Naudokite BP80PRA3 ritininį popierių, kad lengvai spausdintumėte reklamines juostas, plakatus, panoramines nuotraukas ar reklaminius ženklus

Produkto informacija

BP80PRA3 plain inkjet roll paper facing right

Popieriaus svoris: 72,5 g/m2

Kiekvienas ritinėlis yra 37,5 m ilgio

Pagrindinės savybės

  • Aukštos kokybės originalus Brother produktas
  • Užtikrina, kad jūsų dokumentai atrodytų geriausiai
  • Naudokite BP80PRA3 ritininį popierių, kad lengvai spausdintumėte reklamines juostas, plakatus, panoramines nuotraukas ar reklaminius ženklus
  • Popieriaus svoris: 72,5 g/m2
  • Kiekvienas ritinėlis yra 37,5 m ilgio

Aprašymas

Šis originalus BP80PRA3 paprastas A3 formato rašalinio spausdintuvo ritininis popierius, sukurtas taip, kad būtų suderinamas su jūsų Brother spausdintuvu, užtikrina, kad jūsų dokumentai visada būtų aiškūs ir ryškūs ir rezultatai būtų tokie, kuriais galite pasitikėti.

Apžvalga

Įdėkite į spausdintuvą BP80PRA3 paprasto A3 formato rašalinio ritininio popieriaus ritinėlį, kad jūsų Brother įrenginys veiktų geriausiai ir jūsų dokumentai visada atrodytų įspūdingiausiai. 

BP80PRA3 ritininis popierius yra originalus Brother gaminys, todėl galite būti tikri, kad jis buvo kruopščiai suprojektuotas ir profesionaliai sukurtas taip, kad gautumėte geriausius įmanomus rezultatus, kad padėtų jums išnaudoti visas Brother rašalinio spausdintuvo galimybes ir užtikrintų, kad jūsų dokumentai visada būtų atspausdinami greitai ir efektyviai 100% tikslumu.

Kūrybos centras

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top