Originalus Brother DK-22251 nenutrūkstamo popieriaus etikečių ritinėlis – juodos ir raudonos raidės baltame fone, 62 mm pločio

Brother DK-22251 juodų ir raudonų raidžių baltame fone nenutrūkstamo popieriaus etikečių ritinėlis – 62 mm pločio - Juosta yra 15,24 m ilgio

62 mm pločio, 15,24 m ilgio

Aukštos kokybės originalus Brother ritinėlis

Lengvai įskaitomi, patvarūs rezultatai

Produkto informacija

DK22251_main

Pagrindinės funkcijos

  • 62 mm pločio, 15,24 m ilgio
  • Aukštos kokybės originalus Brother ritinėlis
  • Lengvai įskaitomi, patvarūs rezultatai

Aprašymas

Šiuo originaliu Brother juodų ir raudonų raidžių baltame fone etikečių ritinėliu sukurkite reikiamo dydžio ir įvairios paskirties raudonų ir juodų raidžių etiketes. Šis universalus nenutrūkstamas ritinėlis leis Jums greitai ir paprastai sukurti aukštos kokybės aiškiai įskaitomas popierines etiketes – sisteminti dokumentus bus ypač paprasta.

Susiję įrenginiai

Rodyti daugiau
Rodyti mažiau

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Originaliu Brother DK-22251 nenutrūkstamo ilgio popieriniu etikečių ritinėliu tikrai išgausite kokybiškai ir aiškiai atspausdintas etiketes.

Šis paprastai įstatomas juodų ir raudonų raidžių baltame fone etikečių ritinėlis yra itin universalus, nes leidžia Jums pasirinkti reikiamą etikečių ilgį. Ritinėlis puikiai tinka dokumentų, aplankų ir kitų dokumentų ženklinimui biure ir namuose.

Naudojama pažangi  Brother technologija, todėl šiuo specialiu DK-22251 nenutrūkstamu ženklinimo ritinėliu galite spausdinti ne tik juodai, bet ir raudonai.Su DK-22251 Jūsų etiketės ilgiau išliks ir bus įskaitomos.

Back to top