Originalus Brother DK-44205 nenutrūkstamo ilgio popierinis etikečių ritinėlis su nuplėšiama lipnia dalimi – juodos raidės baltame fone, 62 mm

Brother DK-44205 juodai balta nenutrūkstamo ilgio ženklinimo juosta su nuplėšiama lipnia dalimi – 62 mm pločio - Juosta yra 30,48 m ilgio

62 mm pločio, 30,48 m ilgio

Aukštos kokybės originalus Brother ritinėlis

Lengvai įskaitomi, patvarūs rezultatai

Produkto informacija

DK44205_main

Pagrindinės funkcijos

  • 62 mm pločio, 30,48 m ilgio
  • Aukštos kokybės originalus Brother ritinėlis
  • Lengvai įskaitomi, patvarūs rezultatai

Aprašymas

Brother DK-44205 etikečių juosta yra nenutrūkstamo ilgio, todėl puikiai tinka laikinų įvairaus dydžio ir formos etikečių gamybai – šių aukštos kokybės etikečių ilgį vartotojas pasirenka pats.

Susiję įrenginiai

Rodyti daugiau
Rodyti mažiau

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Originali Brother DK-44205 nenutrūkstamo popieriaus etikečių ritinėlis leis jums sukurti aukštos kokybės etiketes, o etiketės bus aiškios ir traukiančios akį dėl didelio kontrastingumo juodai balto rašalo.

Brother DK-44205 ritinėlis yra nenutrūkstamo ilgio, todėl puikiai tinka jei Jums reikia pagaminti įvairių skirtingų formų ir dydžių etiketes, nes šių etikečių ilgį nustato pats vartotojas. Universali DK-44205 yra su nuplėšiamu lipnaus popieriaus sluoksniu, todėl etiketes galima lengvai pašalinti – tai puikiai tinka laikinam ženklinimui.

Rinkdamiesi Brother DK-44205 juodai baltų etikečiųritinėlį, būsite tikri, kad Jūsų aparatas veiks puikiai bei pateiks ypatingai aiškius ir patvarius rezultatus.

Back to top