Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Išskirtinės kokybės vaškinė terminio perdavimo juosta su juodu rašalu BWP-1D300-080

BWP-1D300-080 išskirtinės kokybės vaškinė terminio perdavimo juosta su juodu rašalu, 300 m ilgio ir 80 mm pločio sertifikuota „Brother International Europe“, parduodama pakuotėse po 12 vnt.

Ši didelio našumo išskirtinės kokybės vaškinė juosta buvo sukurta, kad atitiktų profesionalaus etikečių spausdinimo poreikius. Mažmeninės prekybos, sveikatos apsaugos ir logistikos sektoriuose, šias 80 mm pločio juostas galite naudoti brūkšninių kodų spausdinimui ir įvairioms kitoms paskirtims.

Vaškinės terminio perdavimo juostos yra taupios ir puikiai tinkamos įprastinių popierinių etikečių spausdinimui. BWP-1D300-080 vaškinės juostos naudojamos kartu su suderinamais etikečių ritinėliais Jūsų terminio perdavimo etikečių spausdintuve.

Pagrindinės savybės

  • Didelio našumo 300 metrų ilgio juosta
  • 80 mm pločio
  • Aukštos kokybės rašalinė terminio perdavimo juosta
  • Užtikrina aiškius, patvarius rezultatus
  • Išskirtinės kokybės vaškas su juodu rašalu
  • Reikia suderinamų etikečių ritinėlių

Apžvalga

Išskirtinės kokybės vaškinė terminio perdavimo juosta užtikrina profesionalų ir sklandų spausdinimą suderinamu Brother etikečių spausdintuvu. Juosta yra 300 metrų ilgio, todėl šios didelio našumo juostos nereikės taip dažnai keisti ir būsite tikri, kad Brother etikečių spaudintuvas ilgesnį laiko tarpą veiks patikimai.

Spausdindami įvairios paskirties brūkšninius kodus ir tekstą ant šios 80 mm pločio juostos, galite tikėtis profesionalių rezultatų. BWS-1D300-080 juosta atitinka aukštas specifikacijas ir yra suderinama su specialiais Brother terminio perdavimo etikečių spausdintuvais.

Rinkdamiesi „Brother International Europe“ sertifikuotą įprastinę vaškinę terminio perdavimo juostą, būsite tikri, kad Jūsų įrenginys toliau veiks tinkamai ir juo išgausite aiškius bei patvarius rezultatus.

Suderinama su

Suderinami spausdintuvai