Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Įprastinė vaškuota juodo rašalo terminio perdavimo juosta BWS-1D300-110

BWS-1D300-110 standartinė vaškuota juodo rašalo terminio perdavimo juosta, 300 m ilgio ir 110 mm pločio, sertifikuota „Brother International Europe“.

Šios 300 metrų didelės talpos standartinės vaškuotos juostos atitinka Jūsų profesionalaus ženklinimo poreikius. BWS-1D300-110 juodos terminio perdavimo rašalo juostos yra naudojamos kartu su suderinamais etikečių ritinėliais, jos tinka logistikai, prekybos, sveikatos apsaugos pramonei ir kitoms aplinkoms.

Pagrindinės savybės

  • Didelės talpos 300 metrų ilgio juosta 110 mm pločio
  • 110mm in width
  • Aukštos kokybės terminio perdavimo rašalo juosta
  • Užtikrina aiškius, patvarius rezultatus
  • Įprastinis vaškas su juodu rašalu
  • Reikia suderinamų etikečių ritinėlių

Apžvalga

Įprastinė vaškuota juodo rašalo terminio perdavimo juosta užtikrina profesionalų ir paprastą etikečių spausdinimą suderinamu Brother etikečių spausdintuvu. Juosta yra 300 ilgio, todėl ją keisti reikės rečiau, o Jūsų Brother etikečių spausdintuvas ilgiau patikimai veiks.

Naudodami šią standartinę vaškuotą terminio perdavimo rašalo juostą išgausite profesionalius rezultatus. Aukštos specifikacijos BWS-1D300-110 juosta yra suderinama su Brother terminio perdavimo etikečių spausdintuvais.

Rinkdamiesi „Brother International Europe“ sertifikuotą standartinę terminio perdavimo juostą, būsite tikri, kad Jūsų įrenginys veiks puikiai, o spausdinimo rezultatai bus aiškūs ir ilgaamžiai.

Suderinama su

Suderinami etikečių spausdintuvai