Aukščiausios kokybės juodo rašalo terminio perdavimo juosta iš vaško/dervos BSP-1D600-110

BSP-1D600-110 aukščiausios kokybės juodo rašalo terminio perdavimo juosta iš vaško/dervos, 600 metrų ilgio ir 110 mm pločio, sertifikuota „Brother International Europe“.

Ypač didelis našumas - 600 metrų ilgio juosta

110 mm pločio

Aukštos kokybės terminio perdavimo rašalo juosta

Produkto informacija

BSP1D600110_main

Užtikrina aiškius, patvarius rezultatus

Aukščiausios kokybės vaško/dervos juosta su juodu rašalu

Reikia suderinamų etikečių ritinėlių

Pagrindinės savybės

  • Ypač didelis našumas - 600 metrų ilgio juosta
  • 110 mm pločio
  • Aukštos kokybės terminio perdavimo rašalo juosta
  • Užtikrina aiškius, patvarius rezultatus
  • Aukščiausios kokybės vaško/dervos juosta su juodu rašalu
  • Reikia suderinamų etikečių ritinėlių

Aprašymas

Ši ypač didelio našumo aukščiausios kokybės vaško/dervos juosta buvo sukurta siekiant atitikti Jūsų profesionalaus ženklinimo poreikius.  

110 mm pločio juostos tinka transporto, logistikos ir gamybos sektoriuose spausdinant brūkšninius kodus ar kitoms reikmėms.

Terminio perdavimo juostos iš vaško/dervos apjungia vaškinių juostų taupumą su dervos juostų patvarumu. BSP-1D600-110 juostos yra naudojamos kartu su suderinamais etikečių ritinėliais Jūsų pramoniniame etikečių spausdintuve. Vaško/dervos juostos yra geriausiai suderinamos su dengtomis popierinėmis etiketėmis.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Aukščiausios kokybės vaško/dervos juosta pramoniniams spausdintuvams

Naudodamiesi BSP-1D600-110 aukščiausios kokybės terminio perdavimo juosta iš vaško/dervos, galite tikėtis profesionalių rezultatų.  

110 mm pločio juosta ir savo suderinamu Brother industriniu etikečių spausdintuvu galėsite be vargo spausdinti įvairios paskirties brūkšninius kodus ir tekstą.

Ši didelio našumo juosta yra 600 metrų ilgio, todėl prastovų trukmė bus minimali, o juostą keisite rečiau - taip sutaupysite laiko ir pinigų.  

Rinkdamiesi „Brother International Europe“ sertifikuotą aukščiausios kokybės terminio perdavimo juostą iš vaško/dervos, būsite tikri, kad Jūsų Brother etikečių spausdintuvas veikia puikiai net ir sudėtingomis sąlygomis.

 

Back to top