Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Įprastinė juodo rašalo terminio perdavimo juosta iš vaško/dervos BSS-1D600-110

BSS-1D600-110 įprastinė juodo rašalo terminio perdavimo juosta iš vaško/dervos, 450 metrų ilgio ir 110 mm pločio, sertifikuota „Brother International Europe“.

Ši ypač didelio našumo įprastinė vaško/dervos juosta buvo sukurta siekiant atitikti Jūsų profesionalaus ženklinimo poreikius.  

110 mm pločio juostos tinka transporto, logistikos ir gamybos sektoriuose spausdinant brūkšninius kodus ar kitoms reikmėms.

Terminio perdavimo juostos iš vaško/dervos apjungia vaškinių juostų taupumą su dervos juostų patvarumu. BSS-1D600-110 juostos yra naudojamos kartu su suderinamais etikečių ritinėliais Jūsų terminio perdavimo etikečių spausdintuve. Vaško/dervos juostos yra geriausiai suderinamos su dengtomis popierinėmis etiketėmis.

Pagrindinės savybės

  • Ypač didelis našumas - 600 metrų ilgio juosta
  • 110 mm pločio
  • Aukštos kokybės terminio perdavimo rašalo juosta
  • Užtikrina aiškius, patvarius rezultatus
  • Įprastinė vaško/dervos juosta su juodu rašalu
  • Reikia suderinamų etikečių ritinėlių

Apžvalga

Įprastinė vaško/dervos juosta pramoniniams spausdintuvams

Naudodamiesi BSS-1D600-110 įprastine terminio perdavimo juosta iš vaško/dervos galite tikėtis profesionalių rezultatų.  

110 mm pločio juosta ir savo suderinamu Brother industriniu etikečių spausdintuvu galėsite be vargo spausdinti įvairios paskirties brūkšninius kodus ir tekstą.

Ši didelio našumo juosta yra 600 metrų ilgio, todėl prastovų trukmė bus minimali, o juostą keisite rečiau - taip sutaupysite laiko ir pinigų.  

Rinkdamiesi „Brother International Europe“ sertifikuotą įprastinę terminio perdavimo juostą iš vaško/dervos, būsite tikri, kad Jūsų Brother etikečių spausdintuvas veikia puikiai net ir sudėtingiausiomis sąlygomis.

Suderinama su

Suderinami etikečių spausdintuvai