Brother BU-320CL skirstymo diržo blokas

Brother BU-320CL skirstymo diržo blokas. Tarnavimo ciklas – 50000 lapų.

Tarnavimo ciklas - 50000 lapų

Aukštos kokybės originalus Brother gaminys

Palaiko puikų Jūsų lazerinio spausdintuvo darbą

Produkto informacija

BU320CL_main

Pagrindinės funkcijos

  • Tarnavimo ciklas - 50000 lapų
  • Aukštos kokybės originalus Brother gaminys
  • Palaiko puikų Jūsų lazerinio spausdintuvo darbą

Aprašymas

Šis originalus Brother BU-320CL skirstymo diržo blokas tinka daugeliui mūsų lazerinių spausdintuvų. Užtikrina greitą, efektyvų ir tikslų dokumentų spausdinimą. BU-320CL padeda palaikyti tinkamą spausdintuvo darbą.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Šis originalus BU-320CL skirstymo diržo blokas yra nepamainomas biure, jei norite prailginti savo spausdintuvo tarnavimo laiką ir užtikrinti aukštos kokybės dokumentų spausdinimą.

BU-320CL užtikrina tinkamą Jūsų lazerinio spausdintuvo dažų paskirstymą, todėl Jūsų dokumentuose tekstas ir vaizdai yra tinkamai ir aiškiai atspausdinami. Bloką yra greita ir paprasta įstatyti, jis yra itin svarbus siekiant profesionalių spausdinimo rezultatų, kurių Jūs ir tikitės iš Brother.

Šio skirstymo diržo bloko tarnavimo ciklas yra 50000 lapų, jis yra ilgalaikis ir patikimas, o kasdienė spausdintuvo priežiūra tampa daug paprastesnė.

 

 

Perdirbimas

Ar žinote, kad su Brother galite perdirbti senas dažų kasetes ir tai nieko papildomai nekainuoja?

Mes darome viską, ką galime, kad sumažintume savo poveikį aplinkai ir skatiname savo klientus prie to prisidėti. Todėl sudarome galimybes perdirbti bet kurias originalias naudotas Brother kasetes.

Tiesiog praneškite mums, kiek turite tuščių dažų kasečių ir mes sudarysime galimybes jas grąžinti visiškai nemokamai.

Mes ilgai bendradarbiaujame su laimėjimų pelniusia organizacija Cool Earth – mūsų pastangos perdirbti naudotas kasetes padeda vietinių kaimų gyventojams stabdyti atogrąžų miškų naikinimą.

Perdirbkite tonerio ir rašalo kasetes - nemokamai!

Back to top