BU800CL - originalus Brother perdavimo diržas

Darbinis ciklas apie 150 000 puslapių, kai vienai užduočiai tenka 2 puslapiai.

Darbinis ciklas apie 150 000 puslapių, kai vienai užduočiai tenka 2 puslapiai

Aukštos kokybės originalus Brother priedas

Dėl to jūsų lazerinis spausdintuvas veikia geriausiai

Produkto informacija

BU800CL_main

Sukurtas tos pačios inžinierių komandos, kuri pagamino jūsų Brother spausdintuvą. Tai reiškia, kad jie sukurti dirbti kartu ir kad būtų užtikrintas aukščiausios kokybės spausdinimas.

Pagrindinės savybės

  • Darbinis ciklas apie 150 000 puslapių, kai vienai užduočiai tenka 2 puslapiai
  • Aukštos kokybės originalus Brother priedas
  • Dėl to jūsų lazerinis spausdintuvas veikia geriausiai
  • Sukurtas tos pačios inžinierių komandos, kuri pagamino jūsų Brother spausdintuvą. Tai reiškia, kad jie sukurti dirbti kartu ir kad būtų užtikrintas aukščiausios kokybės spausdinimas.

Aprašymas

Su šiuo originaliu Brother BU800CL perdavimo diržu užtikrinkite, kad jūsų biuro lazerinis spausdintuvas veiktų taip, kaip turėtų, ir užtikrinkite, kad jūsų spausdinami dokumentai išliktų geriausios kokybės.

BU800CL yra paprastai montuojamas, patikimas ir ilgaamžis. Suderinami su įvairiais spausdintuvais, mūsų perdavimo diržai padės spausdinti ir toliau. 

Spausdintuvui paprašius, pakeiskite perdavimo diržą originaliu Brother BU800CL diržu, kad išlaikytumėte aukštą spausdinimo kokybę. Jei spausdintuve paliksite dabartinį diržą ilgiau nei rekomenduojamas atspausdintų dokumentų skaičius, suprastės jo veikimas ir galite sugadinti įrenginį.

 

Apžvalga

 
Užtikrintas veikimas

Užtikrintas veikimas

Atminkite, kad Brother eksploatacinių medžiagų naudojimas yra vienintelis būdas užtikrinti, kad jūsų spausdintuvas ir toliau veiktų kuo puikiausiai. Užsisakykite BU800CL diržą iš Brother šiandien – sukurtą tam, kad jūsų Brother spausdintuvas veiktų kuo geriau ir laikui bėgant suteiktų geresnę vertę.

Patikimumas ir kokybės užtikrinimas

Patikimumas ir kokybės užtikrinimas

Įsitikinkite, kad jūsų Brother spausdintuvas ir toliau suteiks išskirtinių rezultatų, kurių ir tikėjotės, pasirinkę BU800CL diržą. Nors ir yra pigesnių alternatyvų, tik originalus BU800CL diržas garantuoja, kad jūsų prietaisas ir toliau veiks taip greitai ir efektyviai, kaip ir turėtų.

Dvi papūgos skrenda virš džiunglių

Aplinkos apsauga ir perdirbimas

Visos „Brother“ rašalo kasetės pagamintos taip, kad padarytų kuo mažesnį poveikį aplinkai. „Brother“ klientams siūlo ekologišką būdą, kaip utilizuoti „Brother“ prekės ženklo gaminius pasibaigus jų eksploatavimo laikui.

Pagalba „Jūsų pusėje“

Pagalba „Jūsų pusėje“

Originalių Brother eksploatacinių medžiagų naudojimas išsaugo jūsų spausdintuvo garantiją. Brother visada „Jūsų pusėje“. Mes įsipareigojame teikti puikią pardavimų pagalbą ir klientų aptarnavimą – tiek prieš, tiek po pirkimo.

Perdirbimas

Ar žinote, kad su Brother galite perdirbti senas dažų kasetes ir tai nieko papildomai nekainuoja?

Mes darome viską, ką galime, kad sumažintume savo poveikį aplinkai ir skatiname savo klientus prie to prisidėti. Todėl sudarome galimybes perdirbti bet kurias originalias naudotas Brother kasetes.

Tiesiog praneškite mums, kiek turite tuščių dažų kasečių ir mes sudarysime galimybes jas grąžinti visiškai nemokamai.

Mes ilgai bendradarbiaujame su laimėjimų pelniusia organizacija Cool Earth – mūsų pastangos perdirbti naudotas kasetes padeda vietinių kaimų gyventojams stabdyti atogrąžų miškų naikinimą.

Perdirbkite tonerio ir rašalo kasetes - nemokamai!

Back to top