Originalus Brother DR-243CL pakaitinis cilindro blokas

Brother DR-243CL pakaitinis cilindro blokas, pateikia iki 18000 lapų. DR-243CL sudarytas iš 4 individualių blokų, po vieną kiekvienai kasetei.

Pateikia iki 18000 atspausdintų lapų

Sudarytas iš 4 cilindrų, po 1 kiekvienai kasetei

Aukštos kokybės originalus Brother cilindras

Produkto informacija

DR243CL keturi cilindrai

Taupo Jūsų laiką ir pinigus

Pagrindinės savybės

  • Pateikia iki 18000 atspausdintų lapų
  • Sudarytas iš 4 cilindrų, po 1 kiekvienai kasetei
  • Aukštos kokybės originalus Brother cilindras
  • Taupo Jūsų laiką ir pinigus

Aprašymas

Šis originalus pakaitinis cilindro blokas buvo sukurtas naudojimui su  Brother lazeriniu spausdintuvu. DR-243CL cilindro bloką sudaro keturi atskiri cilindrai - po vieną kiekvienai dažų kasetei, todėl yra užtikrinamas kokybiškas spausdintuvo darbas ir aiškiai atspausdinti dokumentai. Spausdintuvo bloku atspausdinsite iki 18000 lapų.

Mūsų paprastai įstatomi cilindro blokai yra suderinami su daugybe spausdintuvų, jie leis toliau sėkmingai vykdyti darbus.

 

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Rinkdamiesi DR-243CL cilindro bloką būsite tikri, kad spausdintuvas teiks išskirtinius rezultatus, kokių Jūs ir tikitės.

Galite rasti ir pigesnių alternatyvų, tačiau tik originalus DR-243CL cilindro blokas užtikrina greitą ir našų spausdintuvo veikimą. 

Brother eksploatacinių medžiagų naudojimas yra vienintelis būdas užtikrinti, kad spausdintuvas veiks puikiai, o jo garantija galios

Todėl užsisakykite DR-243CL šiandien - cilindro bloką sukurtą puikiam Jūsų spausdintuvo darbui, ir ilgalaikėje perspektyvoje sutaupykite pinigų.  

Perdirbimas

Ar žinote, kad su Brother galite perdirbti senas dažų kasetes ir tai nieko papildomai nekainuoja?

Mes darome viską, ką galime, kad sumažintume savo poveikį aplinkai ir skatiname savo klientus prie to prisidėti. Todėl sudarome galimybes perdirbti bet kurias originalias naudotas Brother kasetes.

Tiesiog praneškite mums, kiek turite tuščių dažų kasečių ir mes sudarysime galimybes jas grąžinti visiškai nemokamai.

Mes ilgai bendradarbiaujame su laimėjimų pelniusia organizacija Cool Earth – mūsų pastangos perdirbti naudotas kasetes padeda vietinių kaimų gyventojams stabdyti atogrąžų miškų naikinimą.

Perdirbkite tonerio ir rašalo kasetes - nemokamai!

Back to top