Originalus Brother DR421CL cilindro blokas

Brother DR421CL Juodos, Cyan, Magenta ir Geltonos spalvų cilindro blokas. Atspausdina 30000 lapų.

Atspausdina 30 000 puslapių (po vieną puslapį kiekvienai užduočiai) / 50 000 puslapių (po tris puslapis kiekvienai užduočiai)

Aukštos kokybės originalus Brother būgnas

Neleidžia švaistyti popieriaus, laiko ir pinigų

Produkto informacija

DR421CL_main

Pagrindinės savybės

  • Atspausdina 30 000 puslapių (po vieną puslapį kiekvienai užduočiai) / 50 000 puslapių (po tris puslapis kiekvienai užduočiai)

  • Aukštos kokybės originalus Brother būgnas
  • Neleidžia švaistyti popieriaus, laiko ir pinigų

Aprašymas

Naudodami ši originalų Brother DR421CL cilindro bloką, palaikykite tinkamą savo lazerinio spausdintuvo darbą ir puikią atspausdintų dokumentų kokybę. DR421CL yra paprasta įstatyti, jis yra patikimas ir cilindro užtenka ilgam. Cilindro blokas užtikrins, kad nekiltų spausdinimo problemų lėtinančių Jūsų darbą.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Kalbant apie spausdinimą biure, galite pasitikėti Brother DR421CL cilindro bloku – spausdintuvas veiks puikiai, o atspausdinti dokumentai bus itin aiškūs.

Pigesnės, nefirminės eksploatacinės medžiagos gali būti viliojantis pirkinys, tačiau nepamirškite, kad pigūs spausdintuvų blokai gali ne tik paveikti Jūsų spausdinamų dokumentų kokybę, bet ir padaryti ilgalaikės žalos Jūsų spausdintuvui.

Šis originalus DR421CL cilindro blokas užtikrina puikų Jūsų spausdintuvo veikimą ir leidžia Jums sutaupyti pinigų ilgalaikėje be to, jausitės ramiau žinodami, kad turite spausdinimo įrangą, kuria galite pasitikėti.

Recycling

Ar žinote, kad su Brother galite perdirbti senas dažų kasetes ir tai nieko papildomai nekainuoja?

Mes darome viską, ką galime, kad sumažintume savo poveikį aplinkai ir skatiname savo klientus prie to prisidėti. Todėl sudarome galimybes perdirbti bet kurias originalias naudotas Brother kasetes.

Tiesiog praneškite mums, kiek turite tuščių dažų kasečių ir mes sudarysime galimybes jas grąžinti visiškai nemokamai.

Mes ilgai bendradarbiaujame su laimėjimų pelniusia organizacija Cool Earth – mūsų pastangos perdirbti naudotas kasetes padeda vietinių kaimų gyventojams stabdyti atogrąžų miškų naikinimą.

Perdirbkite tonerio ir rašalo kasetes - nemokamai!

Back to top