Originali Brother TN2010 dažų kasetė –juodos spalvos

Brother TN2010 juodos spalvos dažų kasetė. Atspausdina 1000 lapų.

Atspausdina 1000 lapų

Aukštos kokybės originali Brother kasetė

Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Produkto informacija

TN2010_main

Pagrindinės funkcijos

  • Atspausdina 1000 lapų
  • Aukštos kokybės originali Brother kasetė
  • Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Aprašymas

Kalbant apie greitį ir patikimumą, galite pasikliauti Brother TN2010. Rinkitės patikimą TN2010 dažų kasetę, kuri užtikrins greitai ir itin aiškiai atspausdintus dokumentus nuo pirmo iki paskutinio spausdinimo.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Juodo rašalo sunaudojama daugiau nei spalvoto rašalo kasečių, todėl pastebėsite, kad jo atsargas reikia papildyti dažniau. Ši originali Brother eksploatacinė medžiaga gali atspausdinti 1000 lapų, be to, ji užtikrins puikų Jūsų spausdintuvo darbą. Atėjus laikui užsakyti pakaitinį rašalą savo spausdintuvui, galite pasitikėti Brother TN2010 dažų kasete  – ji užtikrins puikų Jūsų spausdintuvo darbą ir aiškius atspausdintus dokumentus.

Pigesnės, nefirminės eksploatacinės medžiagos gali būti viliojantis pirkinys, tačiau nepamirškite, kad papildymai ir kitos pigios spausdinimo kasetės gali ne tik paveikti Jūsų spausdinamų dokumentų kokybę, bet ir padaryti ilgalaikės žalos Jūsų spausdintuvui.Originali TN2010 juodos spalvos dažų kasetė palaikys tinkamą Jūsų įrenginio veikimą, ilgalaikėje perspektyvoje sutaupysite pinigų ir kiekvieną kartą išgausite įspūdingus rezultatus.

Perdirbimas

Ar žinote, kad su Brother galite perdirbti senas dažų kasetes ir tai nieko papildomai nekainuoja?

Mes darome viską, ką galime, kad sumažintume savo poveikį aplinkai ir skatiname savo klientus prie to prisidėti. Todėl sudarome galimybes perdirbti bet kurias originalias naudotas Brother kasetes.

Tiesiog praneškite mums, kiek turite tuščių dažų kasečių ir mes sudarysime galimybes jas grąžinti visiškai nemokamai.

Mes ilgai bendradarbiaujame su laimėjimų pelniusia organizacija Cool Earth – mūsų pastangos perdirbti naudotas kasetes padeda vietinių kaimų gyventojams stabdyti atogrąžų miškų naikinimą.

Perdirbkite tonerio ir rašalo kasetes - nemokamai!

Back to top