Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Originali Brother TN910M dažų kasetė – magenta spalvos

Brother TN910M magenta spalvos dažų kasetė. Atspausdina 9000 lapų.

Naudodami originalią Brother TN910M magenta spalvos dažų kasetę, galite džiaugtis dideliu spausdinimo greičiu, didesniu produktyvumu ir didelio įtaigumo grafika kiekvieną kartą spausdinant. Sukurta laikantis aukštų Brother dizaino specifikacijų, todėl TN910M kasete galima atspausdinti iki 9000 ryškių, akį traukiančių lapų.

Key Features

  • Prints 9,000 pages in accordance with ISO/IEC19798
  • High quality genuine Brother cartridge
  • Prevents waste to save you paper, time and money

Overview

Kitų spalvų dažų kasetės:

 

Įneškite savo puslapiams gyvybės šia TN910M magenta spalvos dažų kasete. Ji puikiai veiks su Jūsų Brother spausdintuvu ir leis išgauti įspūdingus rezultatus kiekvieną kartą spausdinant.

Pigesnių, nefirminių dažų kasečių naudojimas gali Jums iškart sutaupyti pinigų, tačiau šie, dažnai prastos kokybės gaminiai gali sukelti įvairių spausdinimo problemų ir netgi sugadinti Jūsų spausdintuvą – taigi, ar tikrai verta rizikuoti?

Rinkdamiesi TN910M būsite tikri, kad spausdintuvas veiks puikiai, o jo garantija galios – tai leis Jums jaustis ramiau.

Compatible with

Suderinami spausdintuvai

Recycling

Ar žinote, kad su Brother galite perdirbti senas dažų kasetes ir tai nieko papildomai nekainuoja?

Mes darome viską, ką galime, kad sumažintume savo poveikį aplinkai ir skatiname savo klientus prie to prisidėti. Todėl sudarome galimybes perdirbti bet kurias originalias naudotas Brother kasetes.

Tiesiog praneškite mums, kiek turite tuščių dažų kasečių ir mes sudarysime galimybes jas grąžinti visiškai nemokamai.

Mes ilgai bendradarbiaujame su laimėjimų pelniusia organizacija Cool Earth – mūsų pastangos perdirbti naudotas kasetes padeda vietinių kaimų gyventojams stabdyti atogrąžų miškų naikinimą.

Norėdami gauti daugiau informacijos ir sužinoti, kaip visi kartu galime prisidėti prie aplinkos saugojimo, apsilankykite Brother Earth