WT800CL - originali Brother tonerio atliekų surinkimo dėžutė

Brother WT800CL tonerio atliekų surinkimo dėžutė. Tarnavimo ciklas - 100 000 puslapių.

100 000 puslapių tarnavimo ciklas pagal ISO/IEC 19798.

Aukštos kokybės originalus Brother priedas

Dėl to jūsų lazerinis spausdintuvas veikia geriausiai

Produkto informacija

WT800CL_main

Sukūrė ta pati inžinierių komanda, kuri pagamino jūsų Brother spausdintuvą. Tai reiškia, kad jie skirti dirbti kartu 

Pagrindinės savybės

  • 100 000 puslapių tarnavimo ciklas pagal ISO/IEC 19798.
  • Aukštos kokybės originalus Brother priedas
  • Dėl to jūsų lazerinis spausdintuvas veikia geriausiai
  • Sukūrė ta pati inžinierių komanda, kuri pagamino jūsų Brother spausdintuvą. Tai reiškia, kad jie skirti dirbti kartu 

Aprašymas

Su šia originalia Brother WT800CL tonerio atliekų surinkimo įrdėžute užtikrinsite, kad jūsų biuro lazerinis spausdintuvas veiktų taip, kaip turėtų, ir kad jūsų atspausdinti dokumentai išliktų geriausios įmanomos kokybės.

WT800CL yra paprastai sumontuojama, patikima ir ilgaamžė. Suderinamos su įvairiais spausdintuvais, mūsų tonerio atliekų surinkimo dėžutės padės jums spausdinti ir toliau. 

Nenaudokite tonerio surinkimo dėžutės pakartotinai. Spausdintuvui paprašius, pakeiskite tonerio atliekų dėžutę originalia Brother WT800CL dėžute, kad išlaikytumėte spausdinimo funkcionalumą. Jei nepakeisite spausdintuvo dabartinio diržo, viršijus rekomenduojamą spaudinių skaičių, spausdintuvas nustos veikti.

Apžvalga

 
Dvi papūgos skrenda virš džiunglių

Aplinkos apsauga ir perdirbimas

Visos „Brother“ rašalo kasetės pagamintos taip, kad padarytų kuo mažesnį poveikį aplinkai. „Brother“ klientams siūlo ekologišką būdą, kaip utilizuoti „Brother“ prekės ženklo gaminius pasibaigus jų eksploatavimo laikui.

 
Pagalba „Jūsų pusėje“

Pagalba „Jūsų pusėje“

Originalių Brother eksploatacinių medžiagų naudojimas išsaugo jūsų spausdintuvo garantiją. Brother visada „Jūsų pusėje“. Mes įsipareigojame teikti puikią pardavimų pagalbą ir klientų aptarnavimą – tiek prieš, tiek po pirkimo.

 
Užtikrintas veikimas

Užtikrintas veikimas

Atminkite, kad Brother eksploatacinių medžiagų naudojimas yra vienintelis būdas užtikrinti, kad jūsų spausdintuvas ir toliau veiktų kuo puikiausiai. Užsisakykite WT800CL tonų atliekų dėžutę iš Brother šiandien – sukurtą tam, kad jūsų Brother spausdintuvas veiktų kuo geriau ir laikui bėgant suteiktų geresnę vertę.

Patikimumas ir kokybės užtikrinimas

Patikimumas ir kokybės užtikrinimas

Įsitikinkite, kad jūsų Brother spausdintuvas ir toliau suteiks išskirtinių rezultatų, kurių ir tikėjotės, pasirinkę WT800CL tonerio atliekų dėžutę. Nors ir yra pigesnių alternatyvų, tik originali WT800CL tonerio atliekų dėžutę garantuoja, kad jūsų prietaisas ir toliau veiks taip greitai ir efektyviai, kaip ir turėtų.

 

Perdirbimas

Ar žinote, kad su Brother galite perdirbti senas dažų kasetes ir tai nieko papildomai nekainuoja?

Mes darome viską, ką galime, kad sumažintume savo poveikį aplinkai ir skatiname savo klientus prie to prisidėti. Todėl sudarome galimybes perdirbti bet kurias originalias naudotas Brother kasetes.

Tiesiog praneškite mums, kiek turite tuščių dažų kasečių ir mes sudarysime galimybes jas grąžinti visiškai nemokamai.

Mes ilgai bendradarbiaujame su laimėjimų pelniusia organizacija Cool Earth – mūsų pastangos perdirbti naudotas kasetes padeda vietinių kaimų gyventojams stabdyti atogrąžų miškų naikinimą.

Perdirbkite tonerio ir rašalo kasetes - nemokamai!

Back to top