Originali Brother TC395 ženklinimo juostos kasetė – baltos raidės ant juodo fono, 9 mm pločio

Brother TC395 baltų raidžių ant juodo fono standartinio lipnumo laminuota ženklinimo juosta – 9 mm pločio

9mm wide, 7.7m long

Standard adhesive

High quality genuine Brother cassette

Produkto informacija

TC395_main

Ensure durable, easily readable results

Key Features

  • 9mm wide, 7.7m long
  • Standard adhesive
  • High quality genuine Brother cassette
  • Ensure durable, easily readable results

Aprašymas

Sukurta taip, kad atlaikytų ekstremalias temperatūras ir aplinką, ši universali TC395 ženklinimo juosta leis Jums sukurti tikrai ilgai išliekančias etiketes. Baltų raidžių juodame fone etiketės gali būti panaudojamos bet kur ir visur – namuose, biure ar kitose vietose.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Ši 9 mm pločio baltų raidžių juodame fone Brother etikečių juostos kasetė puikiai tinka aplankų, suarchyvuotų dokumentų ir kartotekų ženklinimui, be to, idealiai tinka bendriems ženklinimo poreikiams tiek biure, tiek namuose./ Vienodai naudinga namuose, biure ar darbo vietoje, ši TC395 ženklinimo juosta gali būti panaudojama viskam - pradedant dokumentų aplankų, lentynų turinio, baigiant USB laikmenų, taip pat kabelių ir kitos įrangos identifikavimui.

Šios lipnios laminuotos juostos gali atlaikyti ekstremalias temperatūras, yra atsparios chemikalams, braižymui, saulės spinduliams bei panardinimui į vandenį, todėl yra tinkamos naudojimui tiek viduje, tiek lauke./

Brother P-touch laminuotos etiketės yra sukurtos taip, kad išliktų net ir ekstremaliomis sąlygomis. Jos yra atsparios dideliems temperatūrų pokyčiams, saulės spinduliams, vandens, chemikalų poveikiui bei braižymui.

P-touch TZ-e juostos.
Patikrintos ekstremaliomis sąlygomis.

Back to top