Originali Brother TZe-C31 ženklinimo juostelės kasetė – fluorescencinė geltona, 12 mm pločio

Brother TZe-C31 fluorescencinė geltona ženklinimo juostelė – 12 mm pločio

12 mm pločio, 5 m ilgio

Aukštos kokybės originali Brother kasetė

Užtikrinkite aiškius ir patvarius rezultatus

Produkto informacija

TZeC31_main

Pagrindinės savybės

  • 12 mm pločio, 5 m ilgio
  • Aukštos kokybės originali Brother kasetė
  • Užtikrinkite aiškius ir patvarius rezultatus

Aprašymas

Ši originali Brother TZe-C31 juodo šrifto ant fluorescencinio geltono fono ženklinimo juostelė puikiai tinka kuriant dėmesį patraukiančias etiketes, idealiai tinka svarbiai informacijai rodyti, įspėjamiesiems ženklams kurti ar specializuotai įrangai suskirstyti į kategorijas. Naudodami TZe-C31 galite užtikrinti, kad svarbūs daiktai būtų greitai atpažįstami bet kokioje avarinėje situacijoje. Suderinama su P-touch etikečių spausdintuvais, ant kurių juostelės kasetės dangtelio yra TZ arba TZe logotipas.

Susiję įrenginiai

Rodyti daugiau
Rodyti mažiau

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Ši fluorescencinė, gerai matoma juostelė idealiai tinka svarbiai informacijai rodyti, ženklams, įspėjantiems apie pavojų, arba nustatyti, kur avarinėje situacijoje galima rasti specialią įrangą ar instrukcijas.

Pakaitinė TZe-C31 12 mm pločio ženklinimo juostelė buvo kruopščiai išbandyta „Brother“, kad ji būtų kuo patvaresnė ir patikimesnė. 

Naudojant Brother TZe-C31 juodo šrifto ant fluorescencinio geltono fono ženklinimo juostelę, jums nereikės jaudintis, kad tekstas išbluks dėl mūsų patentuotos laminuotos technologijos, kuri yra sukurta taip, kad būtų atspari ekstremalioms temperatūroms, vandenui, saulės šviesai ir trinčiai.
 

Pasirinkę originalią Brother TZe-C31 ženklinimo juostelę, taip pat užtikrinsite, kad jūsų P-touch prietaisas ir toliau veiktų geriausiai, o rezultatai būtų aiškūs, įskaitomi ir suprojektuoti taip, kad jie ilgai tarnautų.

 

P-touch TZ-e juostos.
Patikrintos ekstremaliomis sąlygomis.

Back to top