Originali Brother LC1000BK juodos spalvos rašalo kasetė

Brother LC1000BK juodos spalvos rašalo kasetė – maža pakuotė. Atspausdina 500 lapų.

Atspausdina 500 puslapių remiantis ISO/IEC 24711 (esant 5% padengimui)

Aukštos kokybės originalus Brother rašalo kasetė

Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Produkto informacija

LC1000BK_main

Pagrindinės funkcijos

  • Atspausdina 500 puslapių remiantis ISO/IEC 24711 (esant 5% padengimui)
  • Aukštos kokybės originalus Brother rašalo kasetė
  • Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Aprašymas

Ši pakaitinė LC1000BK rašalo kasetė tinka daugelių mūsų spausdintuvų. Tai yra originalus kvalifikuotai sukurtas ir testuotas Brother gaminys, todėl galite būti tikri, kad Jūsų spausdinami dokumentai yra aukščiausios įmanomos kokybės už geriausią kainą.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Taip pat yra ir kitų spalvų: 

Atėjus laikui pakeisti rašalą Jūsų spausdintuvui, galite pasitikėti Brother LC1000BK rašalo kasete – ji užtikrins, puikų Jūsų spausdintuvo darbą ir aiškius atspausdintus dokumentus.

Juodos spalvos rašalą naudojate daugiau nei bet kurį kitą, o įsigydami LC1000BK galite būti tikri, kad atspausdinta medžiaga bus geriausios įmanomos kokybės.

Pigesnės, nefirminės eksploatacinės medžiagos gali būti viliojantis pirkinys, tačiau nepamirškite, kad papildymai ir kitos pigios spausdinimo kasetės gali ne tik paveikti Jūsų spausdinamų dokumentų kokybę, bet ir padaryti ilgalaikės žalos Jūsų kompiuteriui.

Ši originali LC1000BK rašalo kasetė palaikys tinkamą Jūsų įrenginio veikimą, ilgalaikėje perspektyvoje sutaupysite pinigų ir kiekvieną kartą išgausite įspūdingus rezultatus.

Kūrybinis centras

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top