Originali Brother LC1000M magenta spalvos rašalo kasetė

Brother LC1000M magenta spalvos rašalo kasetė – maža pakuotė. Atspausdina 500 lapų.

Prints 400 pages in accordance with ISO/IEC 24711 at 5% coverage

High quality genuine Brother cartridge

Prevents waste to save you paper, time and money

Produkto informacija

LC1000M_main

Key Features

  • Prints 400 pages in accordance with ISO/IEC 24711 at 5% coverage
  • High quality genuine Brother cartridge
  • Prevents waste to save you paper, time and money

Aprašymas

Ši pakaitinė LC1000M rašalo kasetė tinka daugelių mūsų spausdintuvų. Tai yra originalus kvalifikuotai sukurtas ir testuotas Brother gaminys, todėl galite būti tikri, kad Jūsų spausdinami dokumentai yra aukščiausios įmanomos kokybės už geriausią kainą.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Taip pat yra ir kitų spalvų: 

Atėjus laikui pakeisti rašalą Jūsų spausdintuvui, galite pasitikėti Brother LC1000M rašalo kasete – ji užtikrins, puikų Jūsų spausdintuvo darbą ir aiškius atspausdintus dokumentus.

Magenta spalvos rašalą naudojate daugiau nei bet kurį kitą, o įsigydami LC1000M galite būti tikri, kad atspausdinta medžiaga bus geriausios įmanomos kokybės.

Pigesnės, nefirminės eksploatacinės medžiagos gali būti viliojantis pirkinys, tačiau nepamirškite, kad papildymai ir kitos pigios spausdinimo kasetės gali ne tik paveikti Jūsų spausdinamų dokumentų kokybę, bet ir padaryti ilgalaikės žalos Jūsų kompiuteriui.

Ši originali LC1000M rašalo kasetė palaikys tinkamą Jūsų įrenginio veikimą, ilgalaikėje perspektyvoje sutaupysite pinigų ir kiekvieną kartą išgausite įspūdingus rezultatus.

Creative Center

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top