Originali Brother LC223M rausvai raudono rašalo kasetė

Brother LC223M rausvai raudono rašalo kasetė. Atspausdina 550 puslapių.

Atspausdina 550 puslapių pagal ISO/IEC 24711

Aukštos kokybės originali Brother rašalo kasetė

Neleidžia eikvoti popieriaus, laiko ir pinigų

Produkto informacija

LC223M Magenta ink cartridge facing left

Pagrindinės savybės

  • Atspausdina 550 puslapių pagal ISO/IEC 24711
  • Aukštos kokybės originali Brother rašalo kasetė
  • Neleidžia eikvoti popieriaus, laiko ir pinigų

Aprašymas

Norėdami kiekvieną kartą gauti aukščiausios kokybės spausdinimo kokybę, rinkitės rausvai raudonos spalvos „Brother“ LC223M rašalo kasetę. Kodėl verta rizikuoti spausdinimo problemomis perkant nežinomo prekės ženklo papildymo kasetę, kai garantuojama, kad ši originali „Brother“ kasetė užtikrins geriausią jūsų spausdintuvo darbą?

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Galima įsigyti ir kitų spalvų:

Pasirinkę LC223M rašalo kasetę būsite tikri, kad jūsų „Brother“ spausdintuvas ir toliau suteiks išskirtinius rezultatus, kurių ir tikėjotės.

Nors kitur internete galima rasti pigesnių pakeitimo alternatyvų, tik originali LC223M rašalo kasetė garantuoja, kad jūsų spausdintuvas ir toliau veiks taip greitai ir efektyviai, kaip ir turėtų veikti.

Atminkite, kad „Brother“ kasečių naudojimas yra vienintelis būdas užtikrinti, kad jūsų spausdintuvas ir toliau veiks kuo puikiausiai ir kad visa jūsų turima garantija taip pat galios.

Taigi, dar šiandien užsisakykite „Brother“ rausvai raudonos spalvos rašalo kasetę LC223M, kad laikui bėgant gautumėte geresnį kainos ir kokybės santykį.


 
 
 
 

Kūrybos centras

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top