Originali Brother LC223VALBPDR rašalo kasečių pakuotė

Brother LC223VALBPDR Juodos, Cyan, Magenta ir geltonos spalvos rašalo kasečių pakuotė. Kiekviena pakuote atspausdinsite 550 lapų.

Atspausdina 550 lapų remiantis ISO/IEC 24711

Aukštos kokybės originalaus Brother rašalo kasetė

Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Produkto informacija

LC223VALBP_main

Pagrindinės funkcijos

  • Atspausdina 550 lapų remiantis ISO/IEC 24711
  • Aukštos kokybės originalaus Brother rašalo kasetė
  • Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Aprašymas

Įsigijus šią LC223VALBPDR pakuotę, originalias Brother rašalo kasetes keisti bus paprasta ir nebrangu. Pakuotėje yra juodos, cyan, geltonos ir  magenta spalvų LC223 kasetės, visos sukurtos taip, kad iš savo Brother spausdintuvo išgautumėte geriausius rezultatus.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Yra ir kitų spalvų:

LC223BK, LC223C, LC223M ir LC223Y rašalo kasetės esančios šioje LC223VALBPDR pakuotėjenepriekaištingai veikia su Jūsų Brother spausdintuvu ir kiekvieną kartą leidžia išgauti aukščiausios kokybės rezultatus.

Pigesnių, nefirminių pakartotinai pripildomų rašalo kasečių naudojimas gali Jums iškart sutaupyti pinigų, tačiau šie, dažnai prastos kokybės gaminiai gali sukelti įvairių spausdinimo problemų ir netgi sugadinti Jūsų spausdintuvą – taigi, ar tikrai verta rizikuoti?

Rinkdamiesi originalią LC223VALBPDR rašalo kasečių pakuotę, būsite tikri, kad spausdintuvas veiks puikiai, o jo garantija galios – tai leis Jums jaustis ramiau.

Kūrybinis centras

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top